Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zawód - poważne pytanie.
#21
Video 
jak 2500 dla Ciebie to malo,to zobaczymy jak bedziesz zarabial 1300 co powiesz.
Reply
#22
Zeby zarabiac wiecej niz takie 2500zl to musisz miec wlasna firme lub byc conajmniej jakims tam dyrektorem dzialu. Mechanik oplacalna robota, a jak bedziesz mial wlasny serwis to zarobki miesieczne beda zalezec tylko od ilosci klijentow i checi.
Reply
#23
O widzę, że kolega jest z koszalińskiego tor-u Big Grin
Solver:
Wiesz wszystko zależy od przedmiotów z których jesteś dobry, bo nauka i później praca nie będzie miała sensu jak wybierzesz coś czego nie jesteś do końca pewny. Ja sama popełniłam taki błąd, więc wiem co piszę.
Reply
#24
No tak jakoś wyszło. Ty też z elektrona?
Reply
#25
Niee ja z Ekonoma
Reply
#26
na ekonomistów zapotrzebowanie w macdonaldzie jest słyszałem CoolD.

Ludzie tylko kierunki Technicznie obecnie coś wam dadzą Tongue
Reply
#27
W Ekonomie są też inne kierunki, np. Hotelarstwo..
Reply
#28
Tylko że ja nie uczę się ekonomi, a handlu i to ukierunkowanego na Europe Wschodnią.
Reply
#29
bum hotelarstwo też genialny kierunek tak samo jak turystyka, europeistyka, etc tak bardzo dobre kierunki, popytaj studentów w pobliskich knajpach po czym są Tongue

Nanaes:
no i ? Uczysz się handlu by pracować w zagranicznym markecie( I to w Europie wschodniej? ) Szczerze życzę Ci dobrze itp. ale patrząc obiektywnie ten kierunek niewiele daje, jeśli nie będziesz miał/a znajomości ani nie będziesz najlapszy/a to nic z Pepierkiem magistra czy technika handlu nic nie zwojujesz Tongue. Ba może złapiesz tu kilka przydatnych umiejętności, bo handel jest dość szeroką dziedziną, ale każdy będzie wolał zatrudnić specjalistę a nie kogoś kto umie wszystko po trochu.

Nie wiem czemu młodzi ludzie wcale nie patrzą na koniunkturę zatrudnienia w danym zawodzie, a idą gdzieś, bo "łatwo" "w sumie mi się wydaje że będzie ok" zamiast sprawdzić dokładnie i pogadać z ludźmi którzy dany kierunek skończyli Tongue ja po moim kierunku Elektrotechnika będę dość wszechstronnym inżynierem od wszystkiego co związane z prądem.
Reply
#30
Music 
No tak bo dla niektórych ludzi handel wiąże się tylko z pracą w markecie Angry I pewnie tylko na kasie. Jeśli tak to współczuje takim osobą wiedzy na ten temat. I żeby było śmiesznie to wypowiadania się o tym. No i jeszcze lepiej uważać że tylko kierunki techniczne się liczą, ale uwierz że jak ja pójdę na studia to i na kierunkach technicznych będzie bardzo przeludnione. Jeszcze na dodatek nie każdy jest umysłem ścisłym.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)