Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dalszy kierunek..
#1
Cześć. Jestem w 3 klasie gimnazjum i niedługo będą egzaminy próbne, potem koniec roku i nowa szkoła.
Moje pytanie właśnie o szkołę i o kierunek, bo decyduje się między informatyką a medycyną (medycyną od kilku dni)
Które wybrać? Nie powiem wam z czego jestem lepszy bo jestem z tym 50:50. Prosze o pomoc.
Reply
#2
Thumbs Down 
Chyba sam powinieneś wybrać gdzie chcesz się uczyć lub co chcesz w życiu osiągnąć. Tutaj każdy ma inne zdanie, więc to trochę bez sensu.
Reply
#3
Ja bym wybrał informatykę bo nie przepadam za medycyną (nie lubie szpitalów)ale to twój wybór co bardziej lubisz?I zobacz sobie jakie są zarobki jak je lubisz tak samo.
Reply
#4
Nie wierzę w to, już w teraz nie potrafisz wybrać sobie szkoły, tylko ktoś ma Ci pomóc, jest to dosyć śmieszna sytuacja, bo sam powinieneś wiedzieć, co wybrać. Wypisać wszystkie "za" i "przeciw", a nie prosić kogoś o pomoc, bo będą padały komentarze jak wyżej "ja nie lubię szpitali, więc nie idź na medycynę tylko informatykę". Na medycynę możesz iść nawet po technikum informatycznym, jednak nie będziesz tak samo przygotowany jak uczniowie biol-chem z łaciną...
Reply
#5
Na medycynie zdecydowanie łatwiej znaleźc pracę ale moim zdaniem informatyka ciekawsza. Trudny wybór- wybrałbym medycynę.
Reply
#6
Brick 
szkołę wybrać umiem, z kierunkiem mam problem.
Reply
#7
Tylko dostać się na medycynę jest bardzo trudno, a utrzymać się tam jeszcze trudniej. Big Grin

Do tego medycyna to coś dla ludzi z mocną psychą. Możesz spotkać ludzi bardzo pokaleczonych lub bardzo bliskich śmierci, a nawet informować ich o tym, że mają jakąś chorobę nieuleczalną np. raka. :<
Reply
#8
Mam mocną psychikę Big Grin Co do informowania ludzi to nie wiem co w tym trudnego. Ja znając siebie mogę po diagnozie powiedzieć że ma pani raka np. Big Grin
Reply
#9
Wybierz Technikum Informatyczne, zdaj zajefajnie maturę nie dość, że będziesz miał technika z informatyki i po tym będziesz mógł iść na medycynę albo kontynuować informatykę. Jak masz średnie to wtedy tak naprawdę myślisz co w życiu chcesz robić, tylko pamiętaj wybierz to z pasji a nie będziesz się męczył całe życie i narzekał na prace.
Reply
#10
Zdać świetnie maturę jest trudno nawet ucząc się dobrze, a na medycynie po informatyce miałbym spore problemy i zaległości.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)