Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zawód
#31
Stolarz. Big Grin
Reply
#32
d.naszemiasto.pl/k/r/4c/c8/4f7ffaf31e039_g1.jpg Ah, masaRZ, taaakie dupy tam są Big Grin

Zedytowałeś i zepsułeś mój żarcik Sad
Reply
#33
Ale w sensie chcesz iść do tej zawodówki od pierwszej klasy czy jak?
Reply
#34
zalezy co bardziej lubisz rabac: rosliny czy zwierzeta.
Co to w ogole za pytanie, jak nie przejdziesz, to bedziesz sie modlil zeby cie wzieli gdziekolwiek. Jak nie masz talentu do robienia w drewnie i cierpliwosci, to stolarz z ciebie bedzie zaden, jak brzydzisz sie babrania we flakach i swiadomosci tego z czego tak naprawde robi sie wedliny, to nie wyrobisz w masarni. Pierwsza klasa, najwyzej pokiblujesz. Radze wziac sie za nauke albo zmienic profil.
A z zawodowek, to raczej jak juz wez cos z mechaniki, spawania itp. W tym predzej znajdziesz robote w dobie kryzysu.


Ja konczylam profil ogolny, mialam wiecej chemii niz biol-chem, wiecej polskiego niz human, zdalam na biologie, gdzie matma i fizyka byly na poziomie wyzszym niz w mat-fiz... A zawodowo pracowalam w niczym co mialoby w sumie zwiazek z tym co studiowalam za pierwszym razem. Nie ma wiec znaczenia czego sie uczysz, tylko czy sie uczysz i co potem z tym robisz.
Reply
#35
Mechanik dobra praca. Samochodów coraz więcej, a psuć się nie przestaną. Smile
Reply
#36
prosił bym o poszukanie jakiegoś fajnego zawodu waszym zdaniem w szkołach w Tarnowie lub Mielcu, wiem ze to bedzie moj wybor ale chce wiedziec ktory z zawodów w tych szkołach moze byc fajny
Reply
#37
Musiałoby Cię ciagnąć. Humaniści nie mogą znaleźć pracy- jest ich za dużo. No a pedagog w Polsce zarabia grosze.
Reply
#38
Mielec! Miejscowy! <żółwik>
Wbijaj do ZST to Cię oprowadzę :3

W ZST w zawodówce masz takie profile jak: operator obrabiarek skrawających, mechanik pojazdów samochodowych, cukiernik, kucharz. Szkołę gorąco polecam, z całą pewnością najmniejsza patologia z wszystkich techników/zawodówek w Mielcu.
W ZST jest też ZSB Cool i tam jest właśnie stolarz, murarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, oraz od tego roku monter izolacji budowlanych i monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie!
Reply
#39
Chodziłem do ZST jako mechanik Big Grin a ty jaki profil i ktory rok ?
Reply
#40
Polecam stolarza. Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)