Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Technikum.
#11
(2012-11-02, 17:35:22)Solver Wrote: Tzn. umiem takie mini podstawy, bo zajmuje się swoim skuterem, ale tam będą samochody a samochody to taka dla mnie mini "czarna magia" do opanowania... Big Grin Poza tym, w tym technikum co ja chcę jest mój bardzo dobry kumpel, więc... Big Grin



ja chodzę do Technikum samochodowego i mamy od podstaw. 1 dział jaki miałem to spawanie ( Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin) tera jestem na spawarce ale dopiero w 2 klasie będę mieć wary z np silników czy podwozia i nadwozia bo jeszcze nie jestem na praktykach w mercedesie Big Grin

A i po Technikum ma sie wykształcenie technika np Technik pojazdów samochodowych (to co ja będę miał)
Reply
#12
Tak ma się wykształcenie średnie. Możesz zdawać też normalnie maturę tylko że po 4 latach nauki nie po 3 jak w liceum. I oczywiście jeśli zdasz możesz dalej studiować kierunek który już wybrałeś albo zupełnie inny. Dodatkowo po technikum są egzaminy zawodowe które prawdopodobnie (tak słyszałem nei wiem tego z doświadczenia ani się nie dowiem bo do LO chodzę) są bardzo trudne do zdania a dopiero ich zdanie daje Ci tytuł technika (przynajmniej ja to tak zrozumiałem.
Reply
#13
Są trudne i to bardzo ponieważ trzeba mieć 75% Cry nie jak w przypadku matury 30%.
Reply
#14
Uczą od podstaw, ja teraz w gastronomiku w 1 klasie uczę się kroić i robić sałatki Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)