Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wpadki nauczycieli
odświeżam bo już na 3 stronę spadło
Reply
Ale jest tu zmyślonych historii.
Reply
Może i jest trochę zmyślonych ale chociaż można się pośmiać.
Reply
Moja pani od WF zawsze gwiżdże jak się wnerwi. No i raz jak malowała nam linie do skoku w dal, miała kredę w ustach, a my krzyczeliśmy, a ona wnerwiona chce gwizdnąć, a tutaj kredę włożyła do ust i ona z całej siły gwiżdże, a kreda 2m w przód leci, gdyby kolega nie zrobił uniku dostałby kredą w twarz. Pani taka zmieszana, a nasza cała klasa największy możliwy śmiech. Big Grin
Reply
My tak siedzimy sobie na matematyce,piszemy kartkówkę.Pani coś tam robi na laptopie i nagle,włącza się pani film i tak na całą klasę jakieś okrzyki wojenne,wybuchy.My tak śmiejemy,i co dalej,dźwięk się nie chce wyłączyć.I pisaliśmy kartkówkę z matmy na "polu bitwy"
Reply
Odświeżam.

Aa jeszcze mówiąc o pani od maty, to ostatnio jak robiliśmy zadania do egzaminu próbnego, chyba to było zad. o trójkącie egipskim, i nagle zaczęła gadać: "A wiecie z czym wam się kojarzy taki burak? Bo ja wiem" a nasza klana "yyyy nie?" a ona: "Bo mi to przypomina buraka egipskiego" lool ;___;

a potem jeszcze wymieniała inne buraki.
Reply
Przepraszam za spam, ale post dla oceny.
At-
Przy okazji odświeżałem, i post nie dla Waszej oceny tylko chciałem komuś dać, widać hejterów forum, pzdr.
Reply
Boooże Cool Wczoraj Pani od Ang zawodowego opowiadała jak była, ze swoją klasą 32 chłopaków na wycieczce Cool I zgubili taki metalowy numerek do szatni.
I następnego dnia ona do nich z rana.
P:Zbieram za numerek Cool
U: A ile pani bierze?
P: 2Zł
U: Nisko się Pani ceni Cool

I dopiero potem zrozumiała jak to zabrzmiało Cool

(tak mamy zboczoną Panią od JAZ'u Cool)
Reply
Dziś nasza wspaniała Pani S. z którą mieliśmy zastępstwo wkurzyła się i wzieła koleżankę do odp. i mówi "Jak masz na imię Ala"
nie daje z nią rady ;c a ma nas uczyć na stałe;c
Reply
Na końcu 6 klas, mieliśmy występ pożegnalny, i nauczyciele siedzieli z przodu, patrzę że mam buta rozwiązanego, to klękam i wiąże. Tak spojrzałem na panią od przyrody, bo siedziała w rozkroku, i tak się przykładam i zaczynam się śmiać, kolega do mnie, "z czego się śmiejesz" Ja do niego by spojrzał na panią od przyrody, i tez się zaczął śmiać, powiedzieliśmy wszystkim i każdy się zaczął śmiać.

Pytanie wasze czemu się śmialiśmy ? Dlatego ze pani zapomniała założyć majtek
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)