Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wpadki nauczycieli
i co w tym smiesznego bo nie zrozumiałem? Huh
Reply
Teksty z Religii

"Odłóż to okno"
"Połóż te drzwi:
"Milcz jak do mnie mówisz"
"Wyprostuj się prosto"

:3
Reply
Jak wracaliśmy z kina, naszą panią od biologii przytrzasnęły drzwi od tramwaju Tongue
Reply
U nas kolega ma na nazwisko Konik i pseudonim , to potem kolega zaczoł sapać do księdza a ksiądz "nie gadam z zwierzętami" .
Albo koleżanka się na niego patrzała i wiecie stopnie nie najlepsze , same 2 i tekst

Co się tak na mnie patrzysz , patrz się w książkę bo do mądrych to ty nie należysz Tongue
Reply
Moja nauczycielka plastyki wpisała uwagę koledze rysuje na lekcjach plastyki.
Reply
Video 
Trochę to dziwne i chyba zmyślone. Tongue Jak mogła nie poczuć, że ma przebitą skórę? Obumarłe końcówki nerwów?
Reply
Photo 
hahahah


Mój kolega na lecji dostał uwage 'Samoloty " Wink
Reply
W 1 klasie gimnazjum nauczyciel od w-f'u co dziennie przywoził 0.7l Huh Kiedyś ktoś z uczniów mu ją podprowadził i dyrektor nawet nie wszczynał śledztwa, że tak powiem na temat kradzieży, tylko wydalili wuefistę ze szkoły za spożywanie alkoholu na terenie szkolnym. Cool
Reply
Na języku niemieckim nauczycielka odpytywała kolegę, gdy obok stanika przeleciała jej mucha, zaczęła krzyczeć i poluzowała bluzkę, kolega nie móc się oprzeć gapił się na biust nauczycielki, po czym po chwili nauczycielka zapytała się go, czy już się napatrzył on na to: "Nie, jeszcze chwila, zwykle 19sek i jest po sprawie"
Reply
Nauczyciel od historii kazał mojemu koledze, za karę stać całą godzinę za firanką.Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)