Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła
#1
witam Wink
obecnie chodzę do LO (mat-bio) ale już nie daje rady. Chciałem zapytać się czy jest możliwość przepisania się do szkoły zawodowej jeżeli w LO nie przejdę w 2 czy 3 przedmiotów, czy będę musiał je poprawiać w zawodówce i co z przedmiotami praktycznymi ?Proszę o pomoc
Reply
#2
Z LO do zawodówki. OMG, cóż tak nie wyrabiasz?
Reply
#3
(2012-10-25, 17:11:09)You Know It Wrote: Z LO do zawodówki. OMG, cóż tak nie wyrabiasz?
Reply
#4
Klasa biologiczna na pewno jest wymagająca, ale śmiem twierdzić, że to takie pierwsze złe wrażenie. Po prostu między gimnazjum a liceum jest straszna różnica jeżeli chodzi o poziom. Nie przepisuj się nigdzie, za jakiś czas się przyzwyczaisz. Też tak miałem Big Grin Poza tym nie tylko w liceum trzeba zapierniczać.
Reply
#5
To już nie lepiej do technikum?
Ale to i tak jeżeli nie zdasz z dwóch, to będziesz musiał pisać poprawki. No chyba, że jesteś w pierwszej klasie i teraz chcesz się przenieść jeszcze (w najbliższym czasie), to musisz z dyrektorem indywidualnie rozmawiać... Bo potem, to ciężko.

AtJak up mówi, w każdym liceum w pierwszej klasie, a przynajmniej w pierwszym semestrze masz nawalone nie wiadomo ile rzeczy, a potem już normalnie leci.
Reply
#6
Racja matematyka to zUo, nie ogarniam tego przedmiotu. Mam matematykę w jednym palcu, jak domyślacie się w którym?
Reply
#7
Thumbs Up 
Jeżeli się zgodzą z tym to nie ma problemu Smile
Reply
#8
Zgadzam się z Tobą w 100%.Też rok temu jak poszedłem do I LO byłem w szoku.Żeby zdać z matmy musiałem się uczyć, czego nie robiłem w gimnazjum.Teraz w II klasie uczę się regularnie i efekty widać Dodgy
group:
Proponuje brnąć do przodu i bardziej uwierzyć we własne możliwości, na początku zawsze jest ciężko, ale nie poddawaj się.
Reply
#9
Systematyczna nauka? Big Grin Mnie szkoła średnia nauczyła, że najbardziej efektywną metodą są gotowce, opracowania i propsy u woźnego.
Reply
#10
Jestem w 1klasie ale teraz jest bardzo cięzko bo to nowa podstawa programowa Cry ja chciałem sie zapytać czy mozna sie przepisać a nie jak u was wszystk0o na początku wyglądało Wink
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)