Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samorząd Szkolny
#1
Siemka. Wink W mojej szkole odbywają się niedługo wybory do samorządu, no i chciałbym wystartować tylko nie wiem jak urządzić kampanie i co zrobić żeby ludzie na mnie głosowali. Cycków raczej nie pokaże bo nie mam... Big Grin Bardzo Was proszę o rady. Smile
Reply
#2
Folia bąbelkowa na każdym plakacie wyborczym. Do tego Taka tabelka - Co obiecuje | co zrobię . Pod "obiecuje" wpisz jakieś, dłuższe przerwy, więcej dyskotek, niższe ceny w sklepiku. Pod "zrobię" wklej poker face. Powodzenia.
Reply
#3
Rainbow 
Głupota pisać o niższych cenach w sklepiku i dłuższych przerwach, jak to nie zależy od niego.


/Pan Tęcza wiem o co chodzi akurat w wyborach Big GrinD
Reply
#4
Naobiecuj im byle czego. Darmowej pizzy na śniadaniu itp. Jak cię później zapytają o tę pizzę, to powiedz, że dyrekcja się nie zgodziła. Zadziała.
Ps. Tak późno wybieracie samorząd? o.O U mnie 2 dnia wybierali. Każdy mówił, że się z każdym zna, a ja chciałem na dziewczynę zagłosować, ale nie znałem nazwiska Big Grin.
Reply
#5
Who cares?
Reply
#6
U Nas w szkole tak zawsze głosują, i raczej się wszyscy znają. Tongue A nie będę za dużo obiecywał, co nie spełnie, bo za rok nie będą głosować. Big Grin
Reply
#7
Powiedz im, że będziesz organizował wypady klasami do kina na jakieś najnowsze filmy itp.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)