Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samorząd :)
#11
Mnie też kiedyś wybrali na przewodniczącego, i oddałem posadę.

Loerman:
Nie uczyli w podstawówce o "asertywności" ? Cool
Ja jak ktoś mnie zgłosił, a potem klasa wybrała to od razu było NIE! Big Grin - Oczywiście to "NIE" było z mojej strony. Big Grin
Reply
#12
Thumbs Up 
Rok temu byłem zastępcą jednak w tym roku postanowiłem oddać posadę ale w naszej klasie podchodzę do kogoś i się pytam kogo wybieramy potem zaczyna się uzgadnianie i kogo ustalimy to na niego głosujemy Big Grin
Reply
#13
Zastępca. Miałem być przewodniczącym, ale wywka chciała kogoś odpowiedzialnego :C
Reply
#14
U mnie głosowania jeszcze nie było, a szkoda. Dobrze mieć to za sobą. Pewnie po raz drugi będą chcieli mnie posadzić na stołku przewodniczącej - uroki bycia jedyną dziewczyną w klasie. Mimo wszystko mi branie odpowiedzialności za klasę, w jakimś tam stopniu, nie bardzo odpowiada. Dlatego podziwiam osoby, które mają chęci bawić się w to (:

Atdown:
Skąd w ogóle to pytanie? ._.
Reply
#15
wiem, że nie wypada, ale muszę spytać - jesteś dziewicą?
Reply
#16
Bug 
A ja zostałem zastępcą zastępcy przewodniczącego Exclamation
Reply
#17
Byłem w 4 klasie podstawówki zastępcą i w 5 przewodniczącym Cool. Zawsze traciłem wf, więc od 5 klasy do 2 liceum nie brałem w tym czymś udziału Cool.
Reply
#18
Thumbs Up 
ja jestem przewodniczącym klasy i nie wiem co mam robić Exclamation
Reply
#19
Jak nie ma nauczyciela i nikt nie przychodzi na zastępstwo idziesz do sekretariatu, chodzisz po dzienniki i inne takie, poza tym spotkania samorządu uczniowskiego Big Grin.
Reply
#20
Czarować nauczycielki by od czasu do czasu jednak odpuściły sprawdzian? Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)