Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 1.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początek roku szkolnego.
#61
Czokodzeniem
Reply
#62
U mnie nie muszą się farbować żeby tak wyglądały... jedna to tak się ''maluje'', że nie widać jej oczu. ;_;
Reply
#63
Ty się mnie pytasz , czy się cieszę z rozpoczęcia szkoły ? Odpowiedz sobie sam na to pytanie ... Ja się nie mogę doczekać do wakacji ... Trzeba 100 wbić . A przez rok szkolny nie nabiję nawet 70 ...
Reply
#64
Gdyby znów były wakacje Tongue
Reply
#65
He, też tak mam, czuje się przy nich taki wielki. Tongue
Reply
#66
Ogółem u mnie w szkole pierwszaki wyglądają jak 10 latki. Big Grin
Reply
#67
Brick 
Ja pawim tak- ie jest źle! W Lubocinie jest tylko podstawówka, więc do gimnazjum chodzę do Krokowej. Szkoła wg rodziców duża, a te 3 piętra w jednym budynku, i 1 w drugim to nic (tylko na sale gimnastyczną idę przez podstawówkę). Mamy 3 nowych, ale 2 fajnych a ten jeden to klasowe pośmiewisko (ksywka mazak). W tej szkole znam dużo osób (z Lubocina). A lekcje narzazie nie są złe.
Największym plusem jest to że jest kilka fajnych dziewczyn w szkole, a nie jak kiedyś 1.
Reply
#68
Chodzę do najlepszego liceum w mieście, plan lekcji elegancki, wysypiam się i w ogóle. Jednak mam przewalone z historią. Baba ma w dupie to, że jesteśmy na mat-fizie i strasznie będzie nas cisnęła.
Reply
#69
Tak, naprawde super.

We wtorek WF, 2x konstrukcje budowlane, 2x podstawy projektowania, 2x technologia budownictwa. Świetne rozpoczęcie, nie ma co, 6 lekcji z tą samą psorką Exclamation
Reply
#70
Hmm nieciekawie Angry Rozpocząłem pierwszy rok w college-u , mój angielski niby jest dobry jeżeli porozumiewam się zkimś lecz w szkole jest całkiem inaczej ehhh. To dopiero 1 tyg , a ja czuje się jak jakiś ułomny gdy mnie o coś pytają to dziwne uczucie ... No nic mam nadzieje , że będzie lepiej lecz wtym momencie przychodzą do głowy tylko myśli typu " CHCE STĄD WYJŚĆ"
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)