Thread Rating:
  • 7 Vote(s) - 2.29 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasza (ukochana???) szkoła!
#11
Nawet spoko plan nam ułożyli, głównie dziękuję tenisistom z naszej klasy, bo pod nich był układany plan, dzięki czemu nie umrę z powodu polskiego lub matematyki na pierwszej godzinie.
Reply
#12
Do której ja 7:10-13:30 Angry
Reply
#13
do 14:15
Reply
#14
II gimnazjum, 1 chemia tym roku, no wreszcie. Tongue
Reply
#15
Same pały Tongue
No co ty ... Żartuję Tongue Piątek się postaram troszkę przynieść Tongue Może 3 albo 4 , czasami pała wypadnie , ale poprawię .
Peucryks:
Ja 1 Gim Tongue Też mam chemię , mam też geografię , fizykę i biologię . Ale mi pani Sperczyńska mówiła , że w 1 gim będzie łatwo a w 2 pod górkę ... Boje się !
Przeemek:
Ja od 7:45 do 13:15 . Ale o 6 wstaję i godzinkę w szkole zostanę na pracowni Tongue
Reply
#16
Sperczyńska? Aha... ciekawe nazwisko. Smile

I też mam geografię, fizykę i biologię. Chyba jak każdy... Smile

----
Reply
#17
Nie W tym sensie jak sobie myślisz , bo jej nazwisko się kolaży ze spermą ... Wiem . Też się śmiałem . Ale z biegiem czasu ( czyli 2 lata ) się przyzwyczaiłem to tego nazwiska i nauczyłem się nie śmiać . Ona uczy chemii , ale mnie nie uczy Tongue Szkoda Angry
Reply
#18
Jestem królem gimbazy! Rolleyes Jutro zaczynamy pogoń za kasą od pierwszaków! Cool

AtMinusy
Dziękuje za Wasze pełne zrozumienie, jakże jesteście inteligentni Waszym umysłem, iż nie potraficie ogarnąć tak prostej rzeczy jaką jest - żart. Inteligentna osoba już po pierwszym zdaniu tego posta nie traktowała by go na poważnie, ale wy przecież jesteście "dorośli" i musicie pokazać jak to my, młodsi jesteśmy "niedojrzali". Pozdro dla hejterów Smile Możecie -10, bo nie miałem nigdy, to sobie screena strzele na profil Cool
Reply
#19
Lol Tongue To źle oszukiwać małolatów ... Nie ładnie ... Tongue
Reply
#20
Heart
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)