Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giełda w wersji mini.
#1
Witam

Chciałbym wcielić swoją przedsiębiorczość w życie i robić coś w jej kierunku, ale idąc przy tym małymi kroczkami, dlatego na jakiejś większej giełdzie póki co nie wystartuję. Poza nauką chciałbym już coś zacząć, ale kompletnie nie mam pomysłu. Słyszałem, że na poczcie czy gdzieś można kiedyś było kupować środki, których ceny zmieniały się jak kursy walut, ale było to niepewne i mało znaczące. Myślałem nad kupnem jakiejś waluty i obracania nią, ale nie miałbym gdzie, po pierwsze musiałbym kupić jej na tyle dużo, aby kantor i inne fiskusy mnie nie obskubały, a nie jestem pewny, czy to takie realne. Jakieś pomysły?
Reply
#2
Jeśli masz trochę funduszy(i lubisz ryzyko) to polecam Bitcoin. Jest to co prawda krypto-waluta, lecz jeśli się ogarnia o co chodzi to można trochę zarobić. Sam się ostatnio w to zagłębiam Wink
Reply
#3
Jeśli lubisz ryzyko to BTC najlepszy wybór. BitCoin to jedna wielka bańka, która musi kiedyś pęknąć. Tylko pytanie kiedy. Tongue
Kapioza:
Zainwestuj w RR na buxach np. Ojooo, ProBux. Smile
Reply
#4
mam swój rachunek maklerski Big Grin dziś wysłali mi ofertę kredytu bo niby dobrze inwestuje 12 % w skali rocznej. (słabo patrząc na wiele błędów które zrobiłem) ale do rzeczy
http://invest24.pl/ polecam swego czasu byłem w top 10 potem mi się odechciało
+ real time
+ realna wymiana kupna/sprzedaży (transakcja dojdzie do skutku jeśli taka sama była na realnej giełdzie albo jeśli nastąpi wymiana między graczami )
+ 2 portfele ("Portfel Stały"- służy do testowania własnych strategii inwestycyjnych. Jest on widoczny wyłącznie dla danego Uczestnika i nie bierze udziału w Konkursie) ("Portfel Sezonowy" bierze udział w Konkursie. Jego wartość jest cały czas widoczna dla innych Uczestników)
+Gra uwzględnia wypłatę dywidendy
+1-5 miejsca dostają nagrody Wink

- nadal niedokładnie rozwiązany system spółek groszowych
- mając wirtualny hajs bardziej ryzykujesz, jesteś mnie rozważny, chyba że zachowasz dyscyplinę.
- tylko wigi 20 40 80 Sad brak innych

polecam do nauki warto.
Reply
#5
A jeśli chcesz w giełdę się pobawić to wejdź na Plus500. Dźwignia o ile się nie mylę to 1:100 i dostaniesz 75zł na start bez niczego i bez żadnych haczyków.
Reply
#6
GPW > Forex
Reply
#7
Zwykłe akcje również można kupić. Smile To jest najlepsza platforma dla początkujących.
Reply
#8
rzeczywiście mój błąd sorki Wink
Reply
#9
Alon No Fear:
To są realne giełdy, czy tylko symulatory?
Reply
#10
ja dałem symulator
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)