Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giełda w wersji mini.
#11
A, bo mimo wszystko coś już bym tam chciał, chociaż mam małe pojęcie. Cool Wiem, że muszę się edukować i analizować kursy akcji/walut, którymi się interesuje, wiadomo, że zacznę od małych rzeczy, żeby zobaczyć jak to w ogóle działa.

Kupuję akcję, kiedy widzę tendencję zniżkową, a sprzedaję po wyższej cenie, jeśli wzrośnie. Małe akcje nie dadzą mi grosze, a wkładanie dużego hajsu to większe ryzyko. Poza tym składają się pewnie inne czynniki utrudniające mi grę. Jakie?
Reply
#12
500Plus to prawdziwa giełda.
Reply
#13
Dobra, kupuję akcję, która po tygodniu znacząco wzrasta i sprzedaję. Poza jakimiś procentami, które zostają mi odbierane, mimo ich wyjdę na plus to co może mi jeszcze przeszkodzić w grze?

I żeby tam grać muszę wpłacać także swój hajs, czy z tych 75zł, które mam na start już mogę coś ukręcić?
_
Reply
#14
z 75 złotych ktoś na czanach zarobił 600zł
Reply
#15
Masz 75zł, których kręcisz kasę. 75zł dostajesz za nic Tongue Z nich w ciągu jednego dnia można do 500zł już dojść ale trzeba mieć szczęście. Dźwignia to 1:100, a więc szybko można stracić jak i zyskać. Haczyk jest taki, że przez tą dźwignię musisz non-stop siedzieć na giełdzie Cool Mają też appkę na telefon co jest bardzo wygodne.
Reply
#16
Można z tej stronki wypłacić na konto czy coś? I ile muszę mieć, żeby wypłacić?
Reply
#17
A mogę jakoś manipulować dźwignią, czy nie mam nad tym kontroli?
Reply
#18
Na konto bankowe albo PayPal (chyba). Żeby wypłacić trzeba zdobyć punkty handlowcy, czyli kilka transakcji robić. Najlepiej walutami.
Kapioza:
Dźwignia jest chyba zawsze 1:100.
Reply
#19
I jestem od niej zależny?
Reply
#20
W jakim sensie?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)