Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Humanizm nieprzyszłosciowy - true or false?
#41
Mam ciotkę, która skończyła medycynę jako jeden z lepszych studentów, rok po studiach nie może znaleźć pracy Cool
Deneher:
Szkoła morska? Cool
Dark Hunted Ghost:
Sam bym poszedł na astronomię bo mnie ciekawi, ale w Polsce nie ma żadnych dobrych studiów astronomicznych, jest przyszłosciowe, ale raczej jeszcze nie teraz. Cool
Reply
#42
I nie w Polsce... Cool Na szczęście na informatyku znajdzie się jeszcze jakąś pracę w miarę szybko + można się gdzie uczyć, zawsze pomocą służy internet, bo na takim prawie internet Ci nie wytłumaczy tego wszystkiego raczej, do informatyki nadaje się w sam raz. Cool
Reply
#43
Ekonomia jest trudna. Te wszystkie obrachunki, komparatywność itd. Jeśli orientujesz się w tym, to nie będziesz miał problemu. Jest to dobry kierunek. Możesz stać się doradcą finansowym, bankowcem czy księgowym i potem "trzepać" hajs Big Grin
Reply
#44
Mój brat idzie na astronomię. Po medycynie nie umiała znaleźć pracy? No to zdolna Cool.
Reply
#45
Bo widzisz, internet sam w sobie jest informatyką.
No i zawsze można założyć własną działalność, coś w stylu tych wszystkich projektów margopodobnych w OT.
Reply
#46
Fizjoterapeutka dokładniej Cool
Gdzie dokładnie?
Never Sey Never:
Moja inna ciotka jest ekonomistką, teraz jest kierowniczką jakiegos tam wydziału w PlusieXD
Reply
#47
Do Wrocławia. Nie ma na UŚ wydziału. Swoją drogą ja też do Wrocławia możliwie będę ciskać.
Reply
#48
Humanizm brzmi jak jakaś choroba x'D
Reply
#49
Szkoła morska - idziesz do niej, pływasz na statkach przez 8 miesięcy w roku, 4 miesiące, 2 miesiące przerwy i tak w kółko. Darmowe miejsce zamieszkania, jedzenie i zwiedzanie świata Cool
Reply
#50
Najlepsze jest wojsko każdy mężczyzna ci to powie Smile
Studia Wojskowe i kasa

Czarny Scenariusz

Wojsko - Afganistam - Taliby - kulka w łeb lub mina
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)