Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teoria czasu widmowego.
#1
Thumbs Down 
http://en.wikipedia.org/wiki/Phantom_time_hypothesis

Przeglądając sobie internety obczaiłem własnie to i mnie strasznie zaciekawiło. Ponoć cesarz Otto III i papież Sylwester mieliby przeminąć rok 614 do 911 (chociaż i tak wiem że to jest sprzeczne, może to być bardziej zagmatwana teoria), osobiscie w to nie wierzę, ale jak wspomniałem, ciekawi mnie to i co o tym sądzicie.

Gdyby ktos chciał po polsku:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hipoteza_czasu_widmowego
Reply
#2
Jako przeciętny nie masz jak tego zbadać, więc możesz tylko dumać. Na twoim miejscu przeszukałbym jeszcze trochę Internet to znajdziesz więcej informacji.
Reply
#3
Szukam ciągle, w sumie dowody są całkiem dobre, np. długa budowa Konstantynopola. Na dodatek było od groma sfałszowanych dokumentów, a o czasach 614-911 wiemy mało. Karol Wielki mógł być równie dobrze zmyslony, chociaż to mi się własnie nie zgadza. W sumie to jeszcze czytałem o tym, że starożytne cywilizacje (m.in. Majów) mieli kontakty z kosmitami, którzy dali im się rozwinąć i dowodami są ponoć to, że budynki w różnych miejscach swiata są podobne. W takim razie 2012 przed nami Cool Ale to btw. to i tak tylko moja bujna wyobraźnia.
Reply
#4
Wiem, że niektóre piramidy Majów były zbudowane z ogromnych kamiennych bloków, które idealnie do siebie pasowały. Nawet dzisiaj ciężko byłoby je ustawić. I teraz nie wiadomo czy ktoś im pomagał czy oni faktycznie byli bardzo pomysłowi.
Reply
#5
Tak samo u Egipcjan. Piramidy Majów są strasznie podobne do tej piętrowej w Egipcie, byłem tam, nie pamiętam już nazwy miasta. A na dodatek wszystkie były wręcz ogromne. Na dodatek postacie bogów u Majów, Azteków i innych wyglądają przynajmniej dziwnie.
Reply
#6
Mnie bardziej intryguje ta piramida odkryta na Antarktydzie.
Reply
#7
I to jest kolejny powód, dlaczego kosmici mieli stycznosc z Ziemianami.

Ale wróćmy do teorii czasu spiskowego. Wgl potrzebny byłby temat o teoriach spiskowych, bo mnie one bardzo ciekawią
Reply
#8
Smile 
Smoleńska też?
Reply
#9
Smoleńsk to taka teoria jak to że Marley został zamordowany przez CIA
Ale można zrobić taki ogólny. Mnie jednak ciekawi i tak ta teoria i jak bardzo wyjasnia moje poglądy.
Reply
#10
to jest po prostu taki jakby błąd kalendarzowy Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)