Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zawod w przyszlosci - pomoc
#1
technik - ekonomista
technik - handlowiec
Powie mi ktoś co można robić po takich profilach w technikum? Chodzi mi o pracę i czy się opłaca iść na takie cos Smile
Reply
#2
Powiem Ci tak, jestem w 3 klasie technikum ekonomicznego, co w moim wypadku było kompletną porażką, dużo przedmiotów ekonomicznych takich jak rachunkowość, ekonomia, ekonomika, prawo.
Jeśli uda Ci się dobrze zdać egzamin zawodowy możesz szukać pracy jako pomocnik księgowej ale kokosów z tego nie będzie. Jeśli chcesz osiągnąć coś więcej musisz iść na studia, dopiero potem możesz starać się o jakąś dobrą robotę.
Reply
#3
Polecam Ci handlowca !
Może to Ci coś pomoże
Reply
#4
To lipa..

Waleczny Tymek:
Griri:
A co innego polecacie? Chodzi mi o technikum, do liceum nie chce iść raczej.
Reply
#5
Masz jakieś zainteresowania/hobby?
Nie chcę wymieniać w ciemno profili, bo to nie ma sensu...
Reply
#6
Technik handlowiec , polecam Ci ten zawód.
Reply
#7
Technik w tym kraju prawie nic nie znaczy, ponieważ do większości zawodów i tak musisz jakieś egzaminy dodatkowe pokonczyc. A bez tego mozesz byc jakims parobkiem i nic wiecej.
Reply
#8
Kieruj się tym czym się fascynujesz lub interesujesz. Czyli to co byś chciał robić w przyszłości.
Reply
#9
Shocked 
Takim kierowaniem się , to w tym kraju jest dużym błędem.
Reply
#10
No ale co ma robić ? Tego czego nie lubi a potem będzie jazda jak go zwolnią bo wszystko źle robi i wgl. Może liceum ? Może zawodówka ostatnio w naszym kraju jest bardzo dużo ludzi potrzebnych z skończoną szkołą zawodową ! Może szkoła wojskowa dyscyplina i wgl.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)