Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SMS, tech gastronomiczne - co po tym?
#1
Witajcie, obmyślałem jednak sprawę i na pierwszym miejscu postawię sobie szkołę, której nazwa widnieje w temacie - Szkołę Mistrzostwa Sportowego, jest to liceum niepubliczne - www.smsw.pl
Na drugim miejscu, jeżeli się nie dostanę, lub ulegnę kontuzji w najbliższym czasie wybieram technikum gastronomiczne. Sprawdziłby mi ktoś jakie są we Wrocławiu klasy/kierunki takiego technikum i co najlepiej wybrać?

Główne pytanie, co po tym mogę robić, czy po SMS`ie mogę tylko na AWF, czy mogę gdziekolwiek, byle tylko mieć dobrą maturę i ogarniać to na co chcę iść.
A także, co po tech gastronomicznym mogę robić ? Wink
Reply
#2
Gastronomii nie bierz, chyba że to twoja absolutna pasja Wink.
Reply
#3
Bardzo polecam AWF i niszczenie sobie życia, a potem młodym jako wuefista. Smile
Reply
#4
Gastronomię polecam przy wymagającej kobiecie... Big Grin

Co do SMS. Jest to bardziej szkoła o profilu sportowym. Chcąc nie chcąc nawet jeśli maturę napiszesz dobrze to jednak niekiedy patrzy się na profile klas. Zależy też z czego jesteś niezły. Ciężko mi określić. Lecz raczej po szkole sportowej na studia dajmy na to - prawne dostać jest się o wiele ciężej.
Reply
#5
Big Grin 
Bardziej mnie interesuję kariera sportowca z dobrze zabezpieczonym zawodem, jak się nie uda tu, mam dobry zawód i mogę robić coś innego, a o byciu wuefistą, to jako ostateczność, wolałbym trenować jakiś klub, czy pracować z młodzieżą, nie w szkole.

Chatelet:
Lubię gotować Smile

Emmett:
Jak się uwodzi kobietę tym, że się umie gotować, to potem do końca trzeba już się popisywać Cool
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)