Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Codzienny pamiętnik szkolny
#1
Cześć! Zakładam temat do opowiastek i wyrażania oraz podzielenia się tym, co zrobiliście dzisiaj śmiesznego lub ciekawego/ważnego w dany dzień w szkole, jaka była tego przyczyna i skutek itp. Przedstawiajcie to w sposób jaki chcecie.

Zacznę ja.

Dzisiaj w szkole, na 3 przerwie cauowałem się. (Jak by ktoś nie ogarnął, to z dziewczyną Cool) < 3

Mam nadzieję, że temat się przyjmie. Zaczynajcie.
Reply
#2
Z ręką?
Reply
#3
No ok może być...

Dzisiaj spóźniłem się do szkoły (codzienność) i przespałem w niej 3-4 lekcje nie pamiętam dokładnie. Jak to zwykle na gimbaze przystało robienie sobie jaj no i wygłupy na lekcjach.

Atedit literówka*

__
Reply
#4
Ciekawy temat.
Reply
#5
Chciałem kupić wałek do ciągnika (w szkolnym sklepiku) tylko skutkiem tego była uwaga
Reply
#6
Poprawiłem Cool.

Black X:
Ja kiedyś idę i mówię: Sprzedam Opla za paczkę Cheetosów. Tongue
Reply
#7
Drogi Pamiętniczku!

Dzisiaj poszedłem do toalet szkolnych i wybierałem do którego klo pójsc, pierwsze sie nie zamykało, drugie było zapchane papierem, trzecie było obsrane, wybrałem te czwarte, jakos się przeżyło!

Pozdrawiam, Drogi Pamiętniczku!
Reply
#8
Poszedłem równo na 8 do szkoły, dowiedziałem się, że na pierwszej lekcji jest kartkówka z prawa, więc wyciąłem do biblioteki, włączyłem kompa no i tak mi jakoś zeszło do 10:30 prawie, stwierdziłem, że na 4 lekcje to już nie ma po co iść, więc poszedłem do kumpla, który tez postanowił sobie zrobić wolne.
I tak o to przeżyłem ten jakże ciężki dzień w szkole Big Grin
Reply
#9
Information 
Te niezapomniane chwile, zawsze mam taki dylemat jak tam idę. Big Grin
Reply
#10
My mamy tam taki brud że ja czasem wolę isc do toalety obok sali gimnastycznej gdzie jest czysto Cool
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)