Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilans 1 Gimnazjum
#1
Rainbow 
Hej.
Zaczął się nowy rok szkolny, a ja wraz z nim zacząłem naukę w gimnazjum. Od starszych roczników dowiedziałem się o bilansie przypadającym na ten rok. Wiedziałem, że kiedyś to nastąpi, ale nie sądziłem, że tak szybko (następny tydzień). MEGA się boję. Czytałem co robili niektórym osobą itd.
I teraz prośba do Was. Jak wyglądał Wasz balans? Czy trzeba było się kompletnie rozebrać, czy to nie ten bilans? Za wiarygodne info +. Smile
Reply
#2
Rozbierasz się do majtek, ona cię mierzy, waży, maca po plecach i tyle, wiem, bo sam rok temu to miałem Big Grin
Reply
#3
Jaki bilans? Cool Jakaś szkoła sportowa? ;0
U mnie tego nie było, ale ja ze wsi. Tongue
Reply
#4
Nawet nie do majtek Cool Wystarczy że sciagniesz koszulke ona bada ci oddech, wzrok itd nie ma sie czego bać
Reply
#5
Tongue 
Boisz się rozebrać? Nic wielkiego. Będziesz przecież sam z pielęgniarką. Sprawdzi ci wzrost, wagę, ostrość wzroku. Takie duperele.
Reply
#6
Też jestem ze wsi... I co to ma do tego?

Drexenus:
http://zapytaj.onet.pl/Category/004,004/2,1238180,Jak_wyglada_bilans_w_pierwszej_gimnazjum.html
Po przeczytaniu tego (długi post pawel16xxx) nadal mam wątpliwości.

AtUp:
Czytałem też, że wchodzili po kilka osób. Cry
Reply
#7
U mnie szliśmy pod gabinet w kilka osób, ale wchodziliśmy do środka osobno. Sprawdziła wzrost, wagę, ostrość wzroku i rozróżnianie kolorów, tyle.
Reply
#8
U mnie było, że ważyli, badali wzrok i mierzyli wzrost a później jechaliśmy autobusem w czasie lekcji do szczepienia i tak P. dr. rodzinna badała miejsca intymne, ale nie ma sie czego bać.

A wiecie czy ten bilans jest w drugiej lub 3 gim ?
Reply
#9
nie ma w 2 ani w 3 nastepny jest na 18 badz jesli idziesz do wojskowej szkoly itp to w liceum 1 ;x
Reply
#10
Czego się boisz? Nie ma czego się bać, tym bardziej jeżeli jest to ładna pielęgniarka. Taki bilans to jeszcze nic przy sprawdzeniu jak biorą Cię do wojska.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)