Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co robicie na lekcji i na przerwach?
#31
Na lekcjach zbieram uwagi.
Na przerwach to siedzę na ławce lub na długiej to idę na hale sportową popatrzeć jak starsi grają w siatkówkę.
6-7 lekcji to jest masakra ale 3-4 przesypiam to szybko mijają i jeszcze odjąć w-f to wychodzi 4-5.
Reply
#32
Question 
dobre
Reply
#33
6-7 lekcji masakra ? Wy nie wiecie co to masakra... ja mam tak:

Pon 8
Wt 8
śr 9
czw 9
pt 9

To jest dopiero masakra lekcyjna Cry Jestem w 3 gim -,-
Reply
#34
Ja jutro 7 lekcji

1- matma
2- Polak
3- Angielski
4- Niemiecki
5- Chemia
6- Biologia
7- W-F
Reply
#35
3 gim?
1 Tech
Pon 9
Wt 9
Śr 9 + dodatkowe z zawodowych
Czw 9
Piątek 5 + 3 dodatkowe z zawodowych Smile
Reply
#36
Heart 
Bawię się na lekcji wszystkim co mam w piórniku a nie słucham facetki. Na przerwach kampie na laski.
Reply
#37
na lekcjach się uczę

o mój boże taka beka Cool robie to co trzeba w szkole CoolDD
Reply
#38
TERAZ CIĘ ZA TO POWIESIMY!At!At!At!At!At!#!!!$!$!$! A tak na serio to fajnie.
Reply
#39
Lekcja
W Poniedziałki odsypiam "ciężki" weekend, a wtorek, środa itd. to odsypiam poprzednie dni, bo wstaję o 6, a tak poza tym to gadam z kumplami, piszę smsy, gram na telefonie, gapię się w zegar, czasem coś tam posłucham.

Przerwa
Siedzę na ławce i obczajam nowe panny, które przyszły do szkoły Tongue, lecę do Lidla z kumplami, gram w karty w sklepiku, czasem nawet się uczę! Big Grin

Jak mam 7-8 lekcji, bo mniej nie mam to o tym nie myślę, samo jakoś zleci Tongue
Reply
#40
na lekcji głównie rozmawiam, zbieram uwagi, przesiadam się z ławki do ławki(za rozmowy, nawet mnie już przesadzają z pierwszych ławek), kupuje sobie drinki przez brata przelewam do picia z takim samym kolorem i pije(nawet nie czuć ich jak coś to jest guma ), na przerwach koce i bawię się typu kafelki do liczenia itp. pierwszakami z gimbazy
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)