Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co robisz po szkole?
#11
Robię to co lubię Big Grin
Reply
#12
Rok zachwytu gry w Margo w szkole był w 2008 roku. Cool
Reply
#13
12:50 wracam jem,lekcje 14:00 - 15:30 szkoła potem lekcje,obiad,margo,tv,nauka,książka,spanie ;_;
Reply
#14
Heart 
nic generalnie to nic
Reply
#15
Wbijam na kompa, gram w Gra, następnie idę na dwór i Margo po margo, jem obiad, gram w pvp na kratce z mamą lub tatą, a potem wchodzę na telefon, by popisać na forum i zasypiam z myślą ile jutro nabije expa Cool
Reply
#16
Widzę, że bardzo aktywnie spędzasz czas. Tongue
Reply
#17
Zabijam japońskie prostytutki, które chowam potem martwe w szafie, a potem jak mnie najdzie chętka to handluję nerkami nielegalnych imigrantów.
Reply
#18
Nie masz innych problemów?
Reply
#19
Odrabiam lekcje ,a przez resztę dnia gram w Gra.
Reply
#20
Nie, no dobra, teraz na serio Tongue

Wracam do domciu, dziamam jakąś kanapkę, następnie zazwyczaj wydobywam z siebie poprzez wiele narządów mowy miłe uchu dźwięki (dla niekumatych.. śpiewam Wink ). Gdy już moje porządanie dotyczące wydobywania z siebie głosu minie myję głowę i idë do biblioteki w celu skorzystania z internetu... Gdy wrócę zazwyczaj znów ogarnia mnie pragnienie śpiewu i nie mogę się oprzeć pokusie Tongue. Potem włączam Tv, zazwyczaj Eskę Big Grin. Dziamam kolejne kanapki i wchodzę na telefon, by oblukać fejsa i forum, oczywiście słuchając muzyki Cool. Około 23 idę zanurzyć sië w swoich marzeniach sennych WinkNo, i tak mi mija dzień Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)