Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca w policji
#1
Za rok kończę szkołę średnią, więc myślę o wstąpieniu w służby policyjne, lecz nie wiem czy warto, a co wy o tym sądzicie ?
Reply
#2
To bardzo odpowiedzialny zawód, daje satysfakcję a akcje policyjne są na pewno emocjonujące. Lecz licz się z tym że na początku będzie to papierkowa robota i zwykłe patrole. Smile
Ew. zostań księdzem i bądź jak ojciec Mateusz, masz dwa w jednym Cool
Reply
#3
A co z żelem do włosów? Dodgy
Reply
#4
Z tego co wiem to jest dość duże zainteresowanie tym zawodem, a co się z tym wiąże ciężko dostać się do szkoły policyjnej. Sam zawód jest chyba całkiem niezły pod względem zarobków, niestety nie wiem jak to wygląda od wewnątrz.
Jak chcesz się czegoś dowiedzieć o polskiej policji to polecam Ci film Wojtka Smarzowskiego "Drogówka" Big Grin
Reply
#5
Hahaha, lepiej wstąp na piwo, to Ci to z głowy wybijemy. Cool
Reply
#6
Chłopak ma ambicje, pyta nas o zdanie, a ty mu z takim tekstem wyjeżdżasz...
Reply
#7
Matka mnie namawiała żebym poszedł do liceum policyjnego, ale w rodzinie mi pomysł z głowy wybili. Tego jeszcze brakowalo, policja w rodzinie. Zeby na mnie na ulicy krzywo patrzeli ?
Reply
#8
W sumie pomysł całkiem niezły, ale musisz liczyć się z naprawdę cięzką pracą na samym początku, jeszcze przed wstąpienie w szeregi policji: testy sprawnościowe jeszcze bajka, ale te psychologiczne... Bez kupowanych odpowiedzi (rząd paru stówek) nie licz na to, że się dostaniesz. Musisz idealnie trafić z pytaniami, bo wyjdzie Ci albo, że jesteś za miękki, albo nieśmiały, albo zbyt agresywny i jesteś przegrany na starcie.
Chociaż po szkole zawód masz i tak gwarantowany, na przykład jako ochroniarz... Czy coś. Big Grin
Reply
#9
Jeżeli nie myślisz o szkółce w szczytnie do której ciężko się dostać najgorsze te testy ze sprawności, to lepiej odpuścić, gdyż całe życie będziesz krawężnikiem i wkurzał porządnych kierowcówWink
Reply
#10
Jesteś archetypem forumowicza-spambota, zbyt wielkim człowiekiem, byśmy pozwolili Ci tak skończyć.

rejected.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)