Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gimnazjum
#1
Czy to prawda, że 2 klasa gimnazjum jest najtrudniejsza ?
Teraz kończę 1 klasę gimnazjum, i miałem 2 zagrożenia w drugim półroczu które poprawiłem, czy dam sb. radę w 2 klasie?
Reply
#2
Jak się będziesz więcej uczył to zdasz
Reply
#3
Tylko że, ja nie pamiętam kiedy ostatnio się uczyłem ._.
Uczę się tylko wierszy jak zadawają czy coś, więc uczenie się dla mnie to bd. nowość :x.
Reply
#4
To najgorszy wiek podobno, ale ja jakoś tego nie odczułem. Może nie tyle najtrudniejsza pod względem programu, co bardziej pod względem zmiany zachowania u uczniów. Jak się bardziej przyłożysz i nie będziesz olewał na początku to spokojnie dasz radę.
Reply
#5
Skończyłem własnie drugą klasę. Jak będziesz uważnie słuchał na lekcji i po każdej lekcji albo przed czytał sobie poprzedni temat z podręcznika to przyswoisz sobie łatwo wiedze i bedzie latwo, jesli bedziesz uczyl sie na ostatnio chwila, tego nowego materialu to trudno. Druga klasa jest najtr. poniewaz 1 klasa to powtorka podstawowki przewaznie, 2 to nowe rzeczy, a 3 to powtorka przed egzaminem.
Reply
#6
Wg mnie klasa 1 najłatwiejsza, 2 trudniejsza, a 3 już jest NAJtrudniejsza.
Reply
#7
Sad 
Jeśli chce się zdać to nie ma innej drogi.
Reply
#8
Zawsze możesz trochę zrobić przerwy z Graem na nauke. Smile
Reply
#9
Ohh, to bd. trudne. Chyba kilka razy już próbowałem rzucić Gra, no ale potem nie wytrzymywałem i zakładałem od nowa konto ;|

zdaję sobie sprawę z tego, że jestem uzależniony no ale co zrobić ;x.
Reply
#10
Naprawdę? Istnieją dużo ciekawsze gry, lepiej w nie nie graj, jak już z Gra masz problem...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)