Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badania zawodowe.
#1
Ide jutro na badania zawodowe do technikum na elektronika. Co tam dokładnie będą badać? Bo koledzy mówili że będą się pytać o uzależnienia itp. czy lekarz skapnie się w jakiś sposób że pale albo coś?


Nie nie pale dla szpanu i nie oczekuje hejtów, po prostu pytanie.
Reply
#2
Powiedz mi, po co kłamać? Lekarz na 100% pozna, że palisz, bo w większości to ludzie niepalący, którzy smród wyczują i zauważą zmiany na cerze. Z tego co pamiętam, to na banianach 16 latków, sprawdzają czy ma się przepuklinę, co wiąże się z majtkami w dół. Pytają czy się masturbujesz i czy masz wytrysk, żeby dowiedzieć się, czy masz sprawne nasieniowody.
Reply
#3
będziesz musiał dmuchać w ustnik by sprawdzić jaką masz wydajność płuc oprócz tego kontrolne badania typu waga, wzrost i słuch także będą sprawdzać... przynajmniej było tak przy moim przypadku jak szedłem 3 lata temu na te badania
Reply
#4
Sad 
Na serio z tymi majtkami w dół? <_>
Reply
#5
Niekoniecznie. U mnie nie sprawdzali.
Reply
#6
Wydajność płuc mam dobrą bo uprawiam dużo sportu i ogólnie dużo się ruszam.

Po co mi sprawne nasieniowody na zawód elektronika?
Reply
#7
Tak to jest jak się pytasz o coś na tym forum. Teraz majtek w dół nie dajesz nawet na WKU.
Reply
#8
Ta i już mnie poschizowali że nie bd dostawał forsy od dziadków :<
Reply
#9
Big Grin 
Spirometr, badanie wzroku, postawa ciała, waga, wysokość, możliwe, że dostaniesz skierowanie do alergologa.

Jeżeli idzie o palenie, to lepiej jakbys odpuścił sobie porannego szluga, a o resztę się nie martw, płuca masz młode, więc wydmuchasz przeciętnie na bank i nic na jaw nie wyjdzie.
Reply
#10
Jaki związek mają sprawne nasieniowody z pracą elektronika? Cool Najlepiej jak nie ma sprawnych, żeby nie zrobił spięcia, nie?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)