Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 1.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o szkołe czy mógłbym dostac nagane ?
#1
Witam mam pytanie tylko przypuszczalnie , czy gdybym miał w klasie Arabskiego Islamiste i specjalnie przez to przynosiłbym bułki z szynką , a podczas ich jedzenia tak świniłbym żeby go trafić tą szynką , to czy szkoła mogłaby wyciągnąc jakieś konsekwencje ?
Reply
#2
Music 
Jeżeli przypadkowo to oczywiscie że nie. Jezeli wiedziałby ze to robisz specjalnie to mozesz miec kłopoty jak komuś się poskarży.
Ja świadka jehowego mam w klasie to kolędy 2 tygodnie po świetach jeszcze śpiewalismy, oczywiscie tylko dlatego że tak mocno wierzymy w naszego Boga Cool
_
Reply
#3
Question 
Wystarczy dobra gadka i nie będzie sprawy Tongue
Reply
#4
Uwaga o treści: rzuca jedzeniem w kolegę.
Reply
#5
To byłoby chamskie, ale wątpię żeby ktoś Ci to udowodnił. Po prostu powiedziałbyś, że przez przypadek. Smile
Reply
#6
Widzę, że wszystko idzie do przodu, kiedyś miało się uwagi za rozmawianie na lekcji, a teraz to można by trudne sprawy kręcić. Big Grin
Reply
#7
Chodzi mi o coś większego ? Bo jak tylko uwaga to ok , chcę się odwdzięczyc za Pearl Harbor Smile

AtŻoolwik odpisałbym ci , ale nie chcę dostać kolejnego knebla :3
Reply
#8
Ty wyciągniesz kanapkę z szynką, a on na następny dzień przyniesie z C4...
Arrow wielkie liczby, potęgi 10
Reply
#9
Twoje zdanie już podchodzi pod rasizm Undecided Twierdzisz że każdy arab to terrrorysta ?
Reply
#10
Nic ci nie mogą zrobić bo większość szkół jest chrześcijańskich Big Grin


w sumie ja tam nie wiem bo nie wyróżniał bym się nawet z hamburgerem w Synagodze Sad
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)