Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jedynka za nieobecność na lekcji
#11
Jak lekarz umówiony od dawna był ( np. specjalista) , to pewnie usprawiedliwi. A jak poszłaś na wizytę kontrolną do pediatry ,,od tak ,, , to ja sam bym Ci buta wstawił za unikanie sprawdzianu ._.
Reply
#12
Nie, pójdź do wychowawcy.
Jeśli to nic nieda to spytaj nauczyciela, który postawił Ci 1 za niezaliczenie czy mozesz zaliczyc ten sprawdzian na kółku .Smile
Reply
#13
U mnie w technikum jest tak, że nieobecnym uczniom wpisują 0, które poprawiamy przez napisanie sprawdzianu w innym terminie (w przypadku otrzymania 1 można oczywiście napisać jeszcze raz, w 3 terminie)
Reply
#14
Jeżeli nie było cię na lekcji to ie możesz dostać jedynki, ewentualnie 0 co oznacza jakieś zaległości, lecz możesz te zaległości nadrobić w ciągu 2 tygodni, ale nie możesz dostać jedynki skoro cię nie było, nie byłaś u odpowiedzi lub czegoś nie pisałaś...
Nie może ci dać jedynki nawet jeśli byś uciekła, a nie uciekłaś lecz byłaś zwolniona więc nie ma takiego prawa by dać ci tę jedynkę...
Reply
#15
Heart 
Nie chcę się wtrącać, bo moje spojrzenie na sprawy szkoła vs uczniowie jest nieco spaczone, ale może byś tak zaangażował Rodziców?
Jedynka jest niedopuszczalna. Można wpisać uwagę za nieobecność, jeśli wg nauczyciela jest świadoma i celowa, co może prowadzić do obniżenia oceny z zachowania, jeśli nie zostanie dowiedzione, że była niesłuszna, ale w żadnym wypadku nie może to być klasyczna ocena licząca się do średniej ocen z danego przedmiotu.
Reply
#16
Ja raz nie pisałem sprawdzianu z angielskiego z półrocza, bo miałem zwolnienie.
A zwolnienie spowodowane wyjazdem na grzyby Cool
Wracając do tematu, nie może wstawić Ci pały za nieobecność, do wychowawcy. Zdrowie ponad wszystko.
Reply
#17
Moze wystawić za sprawdzian na którym Cię nie było i masz dwa tygodnie na jego napisanie. Tak to nawet jesli nie jesteś zwolniony to nie może nauczyciel wpisać jedynki.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)