Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dokąd się wybieracie?
A dokąd się wybieracie potem? Ja do technikum Logistycznego i potem wojsko Tongue
Reply
Co warto jeszcze sobie powtórzyć z matmy i przyrodniczych ?
Reply
logistyka + wojsko świetny plan. Serio. Z tym że staraj się z matmą od początku technikum wojskowe szkoły wyższe lubią umysły ścisłe Big Grin
Reply
Wzory z matmy, ja na wszystko z naciskiem na figury przestrzenne
Starek wojsko jest dla mnie najbardziej korzystne ponieważ mieszkam we wsi i mamy tu jednostkę wojskową Tongue
Reply
Chcesz iść na zwykła służb czy do wyższej szkoły wojskowej tzw oficerskiej szkoły ? polecam to drugie. W wojsku nie zawsze zostajesz w tej jednostce w której przystąpisz do służby.
Reply
Jeśli chcesz mogę Ci zrobić prywatne korki z chemii z najważniejszych rzeczy o 22:18. <3 Lubię pomagać innym, bo czuję się wtedy mądra. Cool Przerobimy 3 lata chemii na szybko. Przeczytałam już zeszyt z 1 i 2 klasy i prawie nic tam nie ma.
Ogarniasz w miarę geografię?
Reply
wiem jak to działa Tongue mój tata był wojskowym, obecnie jest na emeryturze wojskowej, ja zamierzam iść do szkoły oficerskiej ponieważ później są z tego pieniądze, więcej niż po zwykłej szkole, a jak wszyscy wiemy, bez pieniędzy dzisiaj ciężko żyć...
Reply
(2013-04-23, 16:50:51)Hawai Wrote: Oni tylko mi dają nikomu więcej Smile


Podziwiam cię.
Takie zdanie że chyba na profil wkleje sobie Big Grin

Przewidziałeś co mi w głowie siedzi, nie żebym miał słabe oceny ale 3 to nie jest najlepsza średnia.
Reply
Z pamięci Ci podam możliwe że parę pominę :
F = m*a
p = Fn/s
s = 1/2 * a*t^2 lub s = 1/2 * v * t
Fw = v * d * g
Ph = d * h * g
v = s/t lub s = v*t
W = F * s
P = W/t
Ek = m*v^2 / 2
Q = m * c * Δ * t
Q = m * cp
T = 1/f lub f = 1/T
v = λ * f
I = q/t lub q = I * t
W = U * l * t
W = Eu
W = P * t
P = U * J
R = U / J
Reply
Ratujesz mi fizykę Heart


BTW. jaki język zdajecie w czwartek? ja angielski

PS. Dzięki Starek za powodzenia Tongue przyda się, i również życzę ci powodzenia w przyszłości Bro Wink
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)