Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dokąd się wybieracie?
JA MAM INTELIGENTNY UŚMIECH ZAWSZE. Taka u mnie filozofia życia, jak mi coś nie wyszło to srać na to pośmiać się i spróbować jeszcze raz Cool bo jak mam być zły to tylko na siebie, a że siebie lubie to nie potrafie być zły na siebie Cool.
Reply
Ja do tego podchodzę na spokojnie. Przed pójściem na egzamin póściłem kilka piosenek swojego ulubionego wykonawcy i stres był zerowy. Na próbnym miałem większy.
Reply
Były może nie tak jak próbne, ale były.
Reply
Mamy nie równo pod sufitem ?
Naśmiewasz się z gimnazjalistów a sam pewnie miałeś zdane około 45% testów.
http://niepoprawni.pl/files/images/Tusk%20cyniczny%20usmiech.preview.jpg <== Ten pan też ma "inteligenty" uśmiech a i tak nienawidzi go 72% ludności RP.
A z tego co widzę nie wiesz co to samo motywacja. Nie umiesz uczyć się na własnych błędach ?
Wstajesz po to żeby wstać ? Nic nie chcesz w życiu osiągnąć ? Byle do przodu prawda ? Dodgy


_
Polski to zuo.
Reply
Historia i WoS słabo, Polski wszystko dobrze Big Grin
Reply
Nigdzie z nikogo się nie naśmiewam jedynie uważam, że test był prostszy od tego co ja miałem. To, że z roku na rok testy są prostsze zauważyłem po swojej maturze miałem prostszą od tej 2 lata wcześniej. Chodzi mi o fakt, że testy są upraszczane stopniowo, dość niezauważalnie ale jednak porównać wystarczy dzisiejszy np. z takim 5-10 lat wcześniej "nie wyszło to srać na to pośmiać się i spróbować jeszcze raz " to czym nazwiesz motywacje? Bo moim zdaniem próbowanie do skutku jest idealnym przejawem motywacji.

"Wstajesz po to żeby wstać ? Nic nie chcesz w życiu osiągnąć ? Byle do przodu prawda ? " Big Grin wybacz ale książek o motywacji, samodoskonaleniu, wyznaczania celów i na koniec filozofii przeczytałem dość sporo. Było to spowodowane chęcią powrotu to pełnej sprawności fizycznej, po kontuzji, dziś oprócz nadmiernej masy tłuszczowej, jestem sprawny jak kiedyś, a miałem ledwo chodzić elo. To co chce robić w życiu pozostawiam już dla siebie.

śmieje się z ludzi tylko dla tego, iż wiem, że każdy jest w stanie zdać taki test jeśli trochę pomyśli, chyba że ma jakąś dysfunkcje umysłową.

Co by cie nie skłamać poszukałem w świadectwach wyniku z gimnazjalnego testu
Polski 43 pkt na 50
matematyka 48 pkt na 50
Angielski(byłem pierwszym rocznikiem który go miał więc do niczego sie nie liczył) 38/50.

Matura poszła mi dużo gorzej ale to efekt całkowitego lenistwa
z podstawowych dostałem
Polski 29/50 ust 17/20
matma 43/50
angol 49/50 ust 12/30(XD)
dodatkowych już nie pisze Tongue

Napisałem to tylko dlatego, bo uważasz mnie za kogoś kim nie jestem, a i dodatkowo błędnie interpretujesz to co pisze. Coś mi po drodze umknęło jak przypomni mi się to dopisze.
Reply
Ma ktoś z was może wszystkie wzory z matematyki i fizyki z trzech lat? Dodgy
Reply
Video 
Mnie ciekawi, że każdy pisze, że miał wszystko dobrze/max. 3 błędy. To w tych gimbazjach wszyscy dobrze sie uczą, czy coś? Angry
Atup
Z fizyki mam jeszcze gdzieś na kompie, zaraz Ci wrzuce na coś jak znajde.
Reply
Nie,wszyscy kłamią.
Reply
http://wrzucacz.pl/file/7761366739318
Masz wzorki z fizyki, chyba w gimnazjum więcej nie było.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)