Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do jakiej szkoły po gimnazjum mogę pójść. ?
#1
Bug 
Siema. Mam pytanko. Do jakiej szkoły po gimnazjum mogę pójść. ?
Mam 18 lat ukończone i chcę kontynuować edukację. Czy mam szansę na zawodówkę. ?
Za odp. Pewne, oddam plusy ( jutro ).
Reply
#2
A chcesz isc na studia?
Reply
#3
Idź do zawodówki . Oczywiście jeśli jest tam dla Ciebie odpowiedni kierunek .
Reply
#4
Wszystko zależy od tego jak napiszesz egzamin gimnazjalny i jakie oceny otrzymasz na koniec roku. Zawodówki zwykle nie wymagają czegoś ponad przeciętnego, jeżeli chodzi o pkt. także oczywiście, że masz szanse.
Reply
#5
Narazię chcę iść do zawodówki lub liceum/technikum. Studia raczej nie.
Reply
#6
Jesli nie chcesz isc na studia to nie idz do liceum.
Reply
#7
A czy fakt, że ukończyłem 18 lat zmniejsza moje szanse na zawodówkę pod względem praktyk. ?
Reply
#8
W wieku 18 lat jeszcze masz. Gdy masz 18 lat możesz podjąć naukę jeszcze w liceum i technikum.
Zawsze też masz opcje szkoły zaocznej, ale powiem szczerze, że jeśli nie masz predyspozycji ani zbyt wiele wiedzy to nawet o tym nie myśl. Spawacz to zdecydowanie najlepsza opcja. Do zawodówki przyjmą Cię bez problemów.
_
Reply
#9
Ogólnie głupi nie jestem i jakąś tam wiedzę na różne tematy posiadam, a niezdałem 2 razy przez wagary...

Poczekam na więcej opinii i dzięki wam. Prześpię się z tym, a wy możecie coś sugerować, a nawet bym o to prosił.
Reply
#10
Ale masz w tym roku już 19-nastkę?
Bo może być ciężko później, jeśli teraz już chodzisz do jakiejś szkoły to lepiej się przenieść i zaliczyć ten 1 semestr.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)