Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawdzian Szóstoklasisty - Problem
#11
Mój kolega miał 8 pkt i przeszedł. Zależy od gimnazjum, ale pewnie przyjmą z tym 1 pkt. Cool
Reply
#12
Do lokalnego gimnazjum mają obowiązek Cię przyjąć i nie polecam Ci żadnego innego gimnazjum.
Reply
#13
Dostaniesz się bez problemu. Tak na marginesie dodam, jak można mówić, że 60minut to mało czasu i że się tym człowiek stresuje? Jak masz 45minut na sprawdzian z całego semestru, to chyba nie płaczesz, że za mało czasu i stres? Jak będziesz miał poważną rozmowę w przyszłości i dasz plamę, też zwalisz na stres? Pisałem rok temu i mi to zajęło 35minut. Punktów ponad 30, chyba 34 czy coś. Nawet jak chcesz dłużej się zastanowić, to 50minut starczy. Jak napiszesz dłuuugie wypracowanie, to 55minut i się wyrobisz. To tak na marginesie. Smile
Moja koleżanka miała poniżej 30, ale średnią dobrą i się dostała tam gdzie chciała.
Reply
#14
znawca, rejonowe to guffno przez długie F, jedyne zego tam uczą to jaki dres zakładać, jak dzielic fete i przy okazji chlać i palić.
Reply
#15
Ja zapieprzałem na drugi koniec miasta i załuje Cool.
Reply
#16
Zapomniałeś o wstrzykaniu mariułany. Sam chodzę do rejonowego i trochę żałuję bo kładą na nowoczesność baseny, dodatkowe wf'y, jakieś zajęcia pozalekcyjne i to wszystko obowiązkowe. Z dajmy na to 10 normalnych godzin tygodniowo mam 30 ...
Reply
#17
Ja miałem 36 a mój kumpel 17 i chodzimy do jednej klasy w Gim. Wink
Reply
#18
Ja miałem 19 pkt i przeszedłem, taki jeden ułomek miał 3 i też przeszedł. Nie masz się niczego obawiać gdybyś miał 0 to i tak byś przeszedł. Angel

< 1000 postów > YEYAYYEYYYEAYEA.
Reply
#19
Ja też będe miał 20+ ptk.
Reply
#20
Pkt się nie liczą czy zdasz. Liczą się ona jak do dobrego gimbazjum chcesz iść.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)