Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gimbus, a gimnazjalista
#61
A potem?
Reply
#62
Poradnik, czyli ''Jak być prawdziwym Gimbem''

1. Ustaw sobie opis na GG ''Jestę Gimbusę''
2. Ubieraj się w sklepie Harloka, czyli http://dawachajsygimby.cupsell.pl/
3. Cwaniacz w gimbazie, mów wszystkim, że jesteś najlepszy, i, że jesteś super elo gimbusem.
4. Zrób screena swojego opisu na GG, i go wydrukuj, później porozwieszaj w gimbazie, żeby wszyscy widzieli.
5. Musisz ustawić sobie na fb takie zdjęcie profilowe: http://d.moto.gratka.pl/auto/14663/ogl/cf/4a/13433816713229_A.jpg I pisać do każdego, że 'To ja jestem prawdziwym gimbusem, jestem fajny'
6. Na specjalne okazje, walentynki, itp kupuj kubki, itp od harloka, czyli 'dawachajsygimby.cupsell.pl'
7. Spamuj do ludzi, idiotycznymi wiadomościami typu: daj 5 zlotych zbieram na wino. (typowy tekst gimbusa)

Powodzenia w byciu Gimbem, pozdrawiam, Mortus, po wypełnieniu 7 zasad, które są napisane w poradniku, możesz zostać PRAWDZIWYM GIMBUSEM.

AtDzięki za wyrównanie, bo nie chce, żeby ktoś to oceniał, to tylko poradnik bycia gimbusem x)
Reply
#63
Dobre Big Grin
Reply
#64
To spełniam tylko 6 punktów Angry

Noktuś:
To jest sentinus. On chciał rozpruwać ludzi :x
Reply
#65
Jak to pisał Andrzej Frycz Modrzewski:
„Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie.”
Ilość 'gimbusów' się nie zmniejsza, niestety powoli rośnie. Zaczynam się bać o przyszłość. Aczkolwiek to mnie też śmieszy, bo odwagi 0 i tylko za plecami potrafi coś pokazać czy powiedzieć.
PS: Cytat pochodzi z czasów polskiego renesansu. Te słowa trochę lat mają, a ciągle aktualne.
Reply
#66
(2013-04-04, 19:17:11)Blood Rider Wrote: Ja uważam, że nie każdy gimnazjalista jest typowym gimbem.
Gimbus to ktoś kto hejtuje, kozaczy się, pije, pali. Jednym słowem patologia.
Ja jestem uczniem gimnazjum, ale typowym gimbem nie jestem, powiem więcej nienawidze gimbusów, ich stylu życia. Dla których rozwiązaniem jest tylko przemoc.


To nie gimb, tylko dres. -.-

Według twojego opisu:
"Gimbus to ktoś kto hejtuje, kozaczy się, pije, pali. Jednym słowem patologia"
Jestem gimbem, mimo, iż dawno gimnazjum skończyłem? Tak hejtuje, kozaczę się, palę i pije, zabronisz? A patrząc na to z innej strony, wychodzi, że też jesteś gimbem, skoro uważasz, że to patologia, to przecież straszny hejt.
Moje życie traci sens, idę się pociąć o ramę okna, rodzice chowają żyletki. ;__;
Reply
#67
Ciekawe, czy kiedyś będziemy się przezywać trolejbusami Tongue

Gimbus a gimnazjalista.
Gimbus ma odcien nieco pejoratywny... Kiedy hejter chce kogoś obrazić, to go przezywa gimbusem, "gimbusy" palą, piją, wdychają dezodoranty (świat wiedzy Big Grin), wysyłają obraźliwe maile, spamią, przeklinają dla szpanu, szczypią się po tyłku i z radością wrzeszczą: JESTEM ZBOCZONYY/AAAAAAA WEEEEEE!!!!!!!!!!!111111oneoneoneone. Soł słit. Dziewczyny latają po dyskotekach w wyzywających ciuchach i makijażu. Moja gimbazia, choć prywatna, to gorsza niż publik >.<
Ale należy pamiętać, że gimbus, trolejbus, tramwaj linii 4 czy ryksza- jak się nazwie to i tak to zawsze jest dzieciak w wieku 13-16 (nie licząc hibernatorów Big Grin). Chce mieć znajomych, chłopaka/dziewczynę i robi to wszystko dla bezpiecznego poczucia w grupie. Tak było jak rzucaliśmy się pięściakami w jaskini, tak jest i tak będzie. I na to rady nie ma.
Reply
#68
Z żyletami dobre Big Grin
Gimbus po prostu udaje dorosłego na siłę, oczywiście z pieniążków rodziców Big Grin
Reply
#69
Można jeszcze dodać, że gimbusów czesto spotyka sie na yt. Cool
Reply
#70
Ale wiesz, to jest taka specjalna wersja pt. 'Gimbus-hejt' albo coś w stylu 'Gimbhejt' Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)