Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gimbus, a gimnazjalista
#71
Sad
Reply
#72
Co tu dużo mówić, sama prawda Smile Śmieszna, ale prawda Smile
Reply
#73
Ogarnijcie to http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wNBc8xIht-U Cool
Reply
#74
Wiem, wiem, już mi to na mózg siada. Przez tych matołów co nie znają wzoru na pole kwadratu, wszyscy mnie wyzywają od idiotów, bo chodzę do 3gim -.-.

O tym właśnie piszę.
Reply
#75
rzeczywiście, ale z ciebie specjalna śnieżynka
Reply
#76
Gimbus to młodszy brat Krzysztofa Gonciarza i Krzysztofa Kanciarza. Huh
Reply
#77
To jest straszne. :c Bede mial koszmary.

Atdown https://www.youtube.com/watch?v=WOMC5vEmBx4
Reply
#78
Jak dla mnie gumbus to osoba uczęszczająca do gimnazjum. Kozacząca przy każdej najbliższej okazji. Mieszająca się we wszystko. Pali, pije, wciąga co się da. O, no i udaję że wie wszystko! Zna znacznie wszystkich słów. Zawsze wie lepiej. o: Najlepsze są akcje, gdy ów gimbus, pyta się kogoś czy wie co znaczy jakieś dziwne słowo, a gdy osoba zapytana powie że nie, to od razu śmiech i wyzwiska. Big Grin

A oprócz tego to również autobus. x.x"
Reply
#79
Hm. Jestem gimnazjalistą. Nie kozaczę przy każdej najbliższej okazji, nie mieszam się we wszystko. Nie piję, nie palę, nie wciągam czego się da. Nie udaję, że wszystko wiem. Nie znam znaczenia wszystkich słów, chociaż brakiem inteligencji nie grzeszę. Nie zawsze wiem lepiej. Nie wyśmiewam się i nie rzucam wyzwiskami w osobę, która czegoś nie wie. Autobusem też nie jestem.

Twoje argumenty są błędne. Wink
Reply
#80
U nas Gimbus to autobus dowożący uczniów z okolicznych miejscowości, a drugie określenie jakie u nas chodzi po szkole: Gimbus to uczeń który robi wszystko co rówieśnicy próbując im zaimponować i być fajnym, to jest jak ktoś ogląda u nas Roja, Rocka, Gimpera, CTSG i tego typu ludzi jest nazywany gimbusem, no ale cóż, co kraj to obyczaj (co szkoła też), tak wygląda sprawa w moim Gimnazjum
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)