Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Testy Gimnazjalne - Powtórzenie
#11
a z biologii:
* komórki i tkanki
* bakterie i grzyby
* protisty i rośliny
* o zwierzętach
* anatomia i fizjologia
* genetyka i ewolucjonizm
* ekologia, ochrona środowiska

z wosu(na łatwizne)- sprawdzian i odpowiedzi z całego roki 1 i 2 obie grupy Wink
Reply
#12
Daj jeszcze linki do testów powtórzeniowych, z poprzedniego roku, żeby mogli sprawdzić co mniej więcej wiedzą a co trzeba powtórzyć
Reply
#13
Wiem ale lepiej pierw pouzupełniać , żeby można wiedzieć z czego można się uczyć.
Dla lubiących matematykę: Liczby Natury Ian Stewart - super książka!!
Reply
#14
Co to układ UOP? Sorry, z chemii jestem na poziomie podstawówki <If you know what i mean>.
Reply
#15
Znam to. Sad
Dla lubiących matematykę: Liczby Natury Ian Stewart - super książka!!
Reply
#16
Tongue 
Układ Okresowy Pierwiastków.
Reply
#17
Do fizyki dopisz:
- Ruch prostoliniowy
- Ciśnie atmosferyczne, hydrostatyczne, siła wyporu.
- Praca, moc, energia
- Ciepło
- Elektryczność
- Magnetyzm

Najlepiej na pierwszym miejscu uczyć się wzorów.


Do angielskiego rozszerzonego:
- Pisanie E-maila

Dam sobie rękę uciąć, że jak w każdym prawie podręczniku wałkują emaila to na egzaminie go nie zabraknie.
Reply
#18
Sad 
Do mnie można pisać jeśli ktoś chciałby wszystkie wzory z fizyki, bo mam uzupełnioną tabelkę z raczej wszystkimi Big Grin

edit: z historii i wosu polecam organizer gimnazjalny z tych przedmiotów Tongue
Reply
#19
Video 
Z historii warto królów powtórzyć i najważniejsze wydarzenia po rozbiorach. Daty można generalnie olać i znać je tylko orientacyjnie(ważniejsza zdecydowanie chronologia i ogólne rozeznanie co kiedy było)...

Z WOSu znowu będą dziwne pytania... Takie jak na próbnym o wywóz śmieci bodajże... -.-
Reply
#20
Łaaał, ciekawy próbny pisałeś jak miałeś jakiś wywóz śmieci Huh

Btw. do fizyki dopisz optykę, pewnie jeszcze jej nie mieliście (niektórzy), ale na teście może się pojawić i pewnie się pojawi... Exclamation

Atdown
Em... Moja nauczycielka, mówiła, że to banalne, ale bądźmy szczerzy, że każdy coś zapomni. Sam niby nie jestem najgorszy z mat itp., zadania z książki wszystkie potrafię zrobić, ale na testach jakoś się pozapominało Big Grin
Zgodzę się co do pl, hist, wosu. Gorzej z geografią jak znów dadzą jakąś aktywność elektrowni, dajcie spokój, ja się interesuję, jaką aktywność ma elektrownia w Norwegii itp.

AtKilleras:
To wszystko wyjaśnia...
Ty pisałeś z Operonu. Ja pisałem z innego wydawnictwa.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)