Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wycieczka - Szczecin
#11
Zabierz klasę do Galerii Kaskada i Galerii Galaxy albo do Outlet ' ów ja bym był zadowolony lepsze to niż muzeum Big Grin
Reply
#12
Jeszcze to zobaczą i się obrażą Cool
Reply
#13
Hmm... najlepiej jakis kabaret. Nie wiem co preferuja robic lewacy :x Najlepiej bys zrobila jakas liste wydarzen i pokazala dzieciom.

___
Brakuje mi Ciebie pod drzewem :x
Reply
#14
Ej albo sory bo tamto to centra handlowe moje ulubione Angry weź wszystkich na wały Chrobrego Tongue powtórzą się lekcje Historii Big Grin Na serio to fajne miejsce z widokiem na port i jest tam teatr a oprócz tego kilka restauracji.
Reply
#15
To ma być wycieczka o podstawie naukowej! Mamy czegoś się nauczyć, dowiedzieć... galerie to my sami na miejscu znajdziemy. Big Grin
Rawak:
Oj tam. I tak nie mają uczuć. Oczywiście, nie mówię o wszystkich. Mój mężczyzna jest wyjątkiem. *.*
Btw. Pozdrawiam z tego miejsca Dorhea Tuasi. Tak! Weź mnie do drużyny w LOL'a! Nie grałam nigdy, ale ze mną na pewno zajmiecie pierwsze miejsce w rankingu! Sleepy
Gufat:
Też można, ale to strona rozrywkowa wycieczki... ale no, ale, poszukuję czegoś, co można zwiedzić. Jakieś planetarium, muzeum wojskowe, cokolwiek!
___
Podejść? Dodgy
Stetofteo:
Jutro masz plusza od Grzesznika, bo dzisiaj wykorzystałam. Cry
Btw. Masz do tego... jakiegoś linka, czy coś?
Reply
#16
Muzeum techniki i komunikacji. Podobno maja calkiem pokazna ilosc wojskowego sprzetu. Zaciekawi meska strone wycieczki Wink

___
Hmm... jak chcesz Big Grin
Reply
#17
O. Ty też jutro masz plusza. Masz jakiegoś linka do tego? Big Grin

___
Letzę!
Reply
#18
http://muzeumtechniki.eu/
Reply
#19
OK thx ale te wały Chrobrego to na serio wypas miejsce byłem tam kilka razy jak są jakieś dzieci to będą się cieszyć z przejażdżki konikami karocom za chyba 5zł od osoby jak dobrze pamiętam Big Grin a znowu chłopaki z 2 - metrowych kotwic itd. oprócz tego jak mówiłem w popszednim poście ...
Reply
#20
Podziękowała.
Stetofteo:
Chłopców z mojej klasy jarają piksele. Ciężko ich odciągnąć od komputera... aczkolwiek możliwe, że kotwica zrobi na nich wrażenie. Cool
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)