Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Profil w liceum, a przyszłość.
#11
Z mundurowych to wolałbym zamaskowaną milicję jedynie. Pałowanie chama i życie od razu staje się przyjemniejsze. Big Grin
Arrow wielkie liczby, potęgi 10
Reply
#12
Czemu nie Antyterrorystyczna jednostka to super sprawa.. oczywiście jeżeli nie masz oponki na brzuchu i coś tam wysportowany jesteś Big Grin
Reply
#13
Ja tam idę po gim chyba na kucharza.
Reply
#14
Dzięki za info, ta informacja odmieniła moje spojrzenie na świat o 180 stopni i dzięki niej z pewnością wybiorę swój zawód po mat-geo.
Arrow wielkie liczby, potęgi 10
Reply
#15
Po wszystkim możesz iść na wszystko... To wszystko ściema, te kierunki w Liceum. I tak nic się więcej z niczego nie nauczysz. Ja po ogólniaku na filologię węgierską, w życiu bym nie pomyślał.
Reply
#16
No niby tak, ale po mat-geo dentystą raczej nie zostanę.
Arrow wielkie liczby, potęgi 10
Reply
#17
Skorzystam z tematu i zapytam.. Jestem w drugiej klasie lo. Profil społeczny (historia-wos). Zamierzam zdać rozszerzenie z historii i polskiego oraz podstawe z geografii. Nie mam zielonego pojęcia na jakie studia sie wybrać, a czasu coraz mniej. Może polecicie mi coś? Każda sugestia to zawsze krok do sprecyzowania tego co chcialabym w życiu robic.
Reply
#18
Prawo, nauczycielka? Lub latarnia. :<
Reply
#19
Profil społeczny? Możesz zostać SPOŁECZNIAKIEM. Hehe. Cool

Prawo dobra opcja, tylko polski by Ci się przydał. Tongue
Arrow wielkie liczby, potęgi 10
Reply
#20
Big Grin 
W prawie nic nie osiagniecie bez znajomosci, badz prawnika w rodzinie.

Inzynier zawsze znajdzie prace, podobnie Developer/Programista (tylko najlepsi).
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)