Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zawód - poważne pytanie.
#31
2500zl to dla Ciebie mało? hahaha
Znam ludzi, ktorzy tyrają na budowie za 1200zł i jakos dają rade. Tongue
Reply
#32
Turystyka fajny kierunek Smile Ja za rok udaję się d tech. gastronomicznego Big Grin Kocham gotować <3
Reply
#33
uhuhuhuhu chodziło mi o kierownika marketu Tongue nie sprecyzowałem, ale spodziewałem się takiej reakcji. Widzę że nie doczytałaś wiem czym przeważnie się zajmuje nauka o handlu, ładnie brzmi jednak w praktyce jest to wiele nie potrzebnych rzeczy. Poza tym widzę, że jeśli powie się młodzieży coś z czym się nie zgadzają od razu uważają, że druga strona na niczym się nie zna.

Co ja czytam ? przeludnione kierunki techniczne Cool? jakie powiedz mi jakie Cool? wiesz to że zaczyna coś z 200 osób a kończy 5 nie znaczy że jest to kierunek przeludniony Big Grin
Reply
#34
No tak bo szczyt marzeń dla osoby po technikum handlowym lub po studiach związanych z handlem to praca jako kierownik marketu.
A z przeludnionych Budownictwo, Geodezja, Ochrona środowiska, Architektura, Informatyka ? Wymieniać dalej? Czy może nie ?
Reply
#35
Zależy od uczelni i jej poziomu przeludnienia na tych kierunkach występują w uczelniach gdzie "łatwo" skończyć. Poza tym zauważ, że takich informatyków potrzeba mnóstwo, wykształconych inżynierów budownictwa za granicą również potrzebują. W tych dziedzinach nawet przeludnienie na studiach nie jest problemem bo większość tą prace znajduje.
Reply
#36
Ja polecam mechanika przecież w życiu nie liczy się tylko kasa a zarobki zależą jaki jest mechanik... jeśli u mechanika jest dużo klientów to wypłaty wyższe mniej klientów opłaty niższe

dodam mały +

przykładowo masz prawo jazdy coś Ci się w autku ... to wiesz mniej więcej jak co naprawić itd Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)