Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposoby na szybką naukę. +++
#11
Photo 
Znajdź sobie dobry moment do uczenia się. Ja miałem kiedyś taką sytuację, że musiałem się na poniedziałek uczyć w sobotę, bo w niedziele miałem mecz. I co? Myślałem o tym, jak zagrać itp. A nauka? Poszedłem na poprawę Exclamation

Możesz spróbować puścić sobie muzykę. Mi to nie pomaga, bo zaraz bujam się do bitu.

Jeśli chodzi o słówka to możesz napisać sobie na karteczkach po kilka słów. Ewentualnie po jednym na jedną, ale to więcej roboty. Na odwrocie piszesz tłumaczenie. Czytasz sobie po kilka razy, po czym jakoś tasujesz te kartki, losujesz po jednej i tłumaczysz. Te, które wiesz odkładasz w np. na lewo od siebie a te których nie - analogicznie na prawo. No i powtarzasz, aż wszystkie będą na lewo. Tak samo możesz robić z jakimiś wzorami/regułkami.

No i słuchaj na lekcjach, bo jeśli nauczyciel dużo gada to potem wystarczy, że ktoś rzuci hasło, a ty będziesz już wiedział co i jak.
Reply
#12
Odświeżam, nie mogę się jakoś zmusić do nauki, ale muszę się wziąć do niej. Angry
Reply
#13
Wątpię, że ktoś Ci tu pomoże. Sam musisz mieć motywację i chęci, przecież nikt z forum Cię nie nauczy. Smile
Reply
#14
Najlepiej... Sobie śpiewaj albo rapuj gdy się uczysz , pomaga Smile
Reply
#15
Po pewnej zielonej roślince dobrze nauka idzie. (ja nie praktykuję)
Reply
#16
Star 
A czy za pomocą hipnozy lepiej wchodzi nauka? Jak tak, to poproszę o takie nagrania czy cosie, daje plusy. Big Grin
Reply
#17
Z hipnozą słabizna jest, sam próbowałem. Włącz relaksacyjną muzykę na słuchawkach, przy tym lepiej wchodzi do głowy.
Reply
#18
Ja bym takich metod "drastycznych" nie próbowała, ale twoje życie i Twoje zdrowie. Tak na prawdę wystarczy chwila skupienia i chęć żeby się tego nauczyć, 15min i po sprawie. Tongue
Reply
#19
Może po prostu czytaj temat jak dobrą książkę, u mnie tak działa.
Reply
#20
Albo możesz tak praktykować: http://besty.pl/upload/file/1758893.jpg
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)