Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposoby na szybką naukę. +++
#1
Wiem, że to brzmi nienormalnie, co to wogóle "szybka nauka", ale niestety muszę Was poprosić o takie sposoby, tzn. czytam i czytam, ale nic nie pamiętam... A muszę się wziąć teraz do nauki, jak chcę do wymarzonej szkoły iść... Za każde sposoby daje plusy, a jest ich trochę, więc nie braknie. Big Grin
Reply
#2
Tongue
Reply
#3
Moim sposobem nauczania jest muzyka w tle. Puszczam muzykę czytam kilka razy tego co mam się nauczyć i nauczony. Smile
Reply
#4
W tle, czy mogę na słuchawkach? Big Grin
Reply
#5
Dam ci dobrą radę. Słuchaj jak najwięcej na lekcjach, bo to jest moim zdaniem podstawa! Z kolegami pogadasz na przerwie! U mnie to owocuje bardzo dobrymi wynikami w nauce (pomagam sobie powtórzeniami przed sprawdzianami). Jeśli natomiast nauka bardzo oponie wchodzi Ci do głowy to dobrą metodą jest ,,łańcuszek". Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć, poczytaj na internecie. Wink
Reply
#6
Ja bardzo polecam wyłączenie się ze świata, słuchanie radia lub jakiś odgłosów bardzo mnie zdekoncentruje. Zawsze chodzę w bardzo ciche miejsca, najlepiej latem na jakieś łąki jak mam bardzo ważny sprawdzian. Przebywam tam na świeżym powietrzu z godzinke no i jestem nauczony. Najważniejsze, to myśleć o tym co się robi. Bo nie raz się uczyłem niby a myślałem o tym, co zrobić jak dropne legende z Miłka hehe Wink
Reply
#7
Ja piję dużo wody i chowam w cichym miejscu pomaga ! Big Grin,używaj również motywacji bo jest bardzo ważna w poprawce ocen i siedz sam w ławce jeśli cię zagadują Wink
Reply
#8
Bo na łące obok byli nudyści, a nie nauka. Znamy cię. ;_;
Reply
#9
Spróbuj pisać sobie na kartce wiadomości które musisz zapamiętać, skup się pisząc, pisz starannie i powoli aby jak najwięcej zostało Ci w głowie a później czytaj to co napisałeś, mi pomaga : )
Reply
#10
Star 
Bez komentarza, znamy się? Cool
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)