Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór języka - Gimnazjum
#1
Witam, tak jak można zauważyć, chodzi mi o wybór języka do 1 kasy Gimnazjum.
Już od razu przejdę do tematu.Po wakacjach będę uczęszczała do Gimnazjum, moja szkoła, zrobiła sobie tak, że musimy mieć 3 języki.Polski ( obowiązkowy ), Angielski (obowiązkowy) nooo i tu narusza się pytanie. Niemiecki czy Francuski? Od razu przejdę do tego, że mam dość małą pamięć do takich typu rzeczy i jest mi trudno się tego uczyć, więc mam pytanie.
Który język, jaki mi proponujecie i dlaczego?
Reply
#2
Nie miałaś żadnego innego języka w podstawówce ?
Nie wiem jaką masz wielką szkołę, ale u mnie np. nie było wystarczającej liczby osób na język niemiecki. Często moja nauczycielka z angielskiego mówi, że jak się uczymy angielskiego to łatwiej jest się nauczyć francuskiego niż niemieckiego.
Reply
#3
Nie, w podstawówce miałam tylko i wyłącznie Polaka i Angielski ( i to z nie fajną nauczycielką, która nie potrafi objaśniać dokładnie rzeczy, może stąd właśnie nie mogę go zakumać ) .
Reply
#4
Idź na Niemiecki, 3 lata podstaw a podstawy z niemieckiego są łatwe. Ale jak skończysz gimnazjum to zdawaj egzamin z Angielskiego, chyba że będziesz wolała niemiecki.
Reply
#5
Nie dla wszystkich Tongue
Reply
#6
Widzisz ja co roku miałem innego nauczyciela. Ale podstawy z niemca u nas to rozumie nawet ten najgłupszy.
Reply
#7
Niemiec, łatwiejszy od Angielskiego Wink

Ja z Niemieckiego lajtowo 5, a na Angielski muszę na 4 zakuwać... (2gim)
Reply
#8
Ja nie jestem najgłupszy (średnia 4,8 Rolleyes) a tego głupiego języka nie rozumiem w ogóle Tongue Jestem na podstawowym od 3 lat - nie umiem nic.

AtUP
Nie zgodzę się Tongue
Reply
#9
No zdarza się i tak ^^ Ja aktualnie mam taką panią co kazała się na pamięć uczyć Czerwonego Kapturka po niemiecku więc wiesz... (Taa była z tego 1)... W końcu język szwabski jak to mówią.
Reply
#10
Nie lubię tego języka, kompletnie mi nie leży. Angielski na loozie, jestem na poziomie Upper-Intermediate w szkole prywatnej i jest gitnie, a niemiecki to dla mnie koszmar Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)