Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakopane-Ferie
#1
(Z góry pzepraszam jeśli to zły dział oraz za bledy ortograficzne pisze z tableta wiec kiepsko sie pisze poprawie je potem na laptopie Wink )
Witam. O godzinie 8:00 wyjechalem pociagiem do Zakopanego.(Przedemna ok. 7h jazdy Angry ) Chce was spytac co warto zobaczyc w zakopanym? Chcialbym tez poznac ciekawostki o zakopanym itd. Za odpowiedzi plusy Big Grin
Reply
#2
Góry ;_;
Morskie Oko
Reply
#3
Przede wszystkim wejść na Kasprowy Wierch, Giewont, Gubałówkę, Nosal i inne góry. Pozwiedzać Krupówki, skocznie.
Nie zapomnij o Morskim Oku. Smile

(Nie wiem czy w zimę da się wchodzić na góry, ja w lato wchodziłem)

AtEdit.

Zapomniałem o Kościele na Krzeptówkach. Również warto zobaczyć.
Reply
#4
Ja ci polecam kawiarnie u żarneckich na krupówkach Tongue
Możesz podjechać do kościoła na pęksowym brzyzku (nwm, czy tak się pisze)+ zobaczyć cmentarz. Groby bardzo interesujących postaci. Są też takie głupoty jak kina 4,5,n D itd... Aqua Park, jest po prostu super Big Grin
Możesz zwiedzić skocznię... Wyjechać na Kasprowy kolejką Big Grin
Reply
#5
www.redbull.pl/cs/Satellite/pl_PL/Article/Zakopane-europejsk%C4%85-stolic%C4%85-freeskiingu-Przygotuj-si%C4%99-na-The-North-Face-Polish-Freeskiing-Open.-021243305097366

A jeżeli lubisz rap, to możesz wpaść na koncert AbradAba.

"Serdecznie zapraszam na koncert do Zakopanego w sobotę 26 stycznia. Impreza odbędzie się w Dworcu Tatrzańskim o godz 22." - z fanpage Smile
Reply
#6
Wszysy dostali plusa oprucz mnie Big Grin i nie prosze o niego rzeby nie bylo. I ostatni post dostaje plusa. ps lubie rap Tongue
Reply
#7
Question 
Giewont, skocznię, Aqua Park, Wjechać na Kasprowy wierch..
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)