Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Motywowanie do Nauki.
#21
Uczysz się dla siebie, nie dla telefonu czy komputera.
Reply
#22
Puść sobie muzyke, która Cię motywuję, u mnie działa. A na lekcjach pomyśl o tym, że i tak te 45 min. wytrzymać musisz, to przynajmniej coś rób pożytecznego.

Jemoker:
Ja za pasek dostałem adidasy za stówke i byłem szczęśliwy a ty tu z takimi rzeczami Dodgy
Reply
#23
To tylko przyklady Tongue
Reply
#24
Najlepsza motywacja, jak sie nie nauczysz to dostaniesz gonga i tyle.
Reply
#25
Ja tam nie wiem wy musicie mieć motywacje i 1000 sposobów na uczenie się nie ogarniam tego i nie rozumiem bierze sie książke siada się czyta się wykonuje ćwiczenia się i jest się nauczonym się. : D

I bardzo mówi fajnie się mówi: się
Reply
#26
Szybciej czas leci i na kompa szybciej :3
Reply
#27
za średnią 4,0 rodzice obiecali ma samochódBig Grin
mam 2,5 ^^ polowa drogi za mną...
Reply
#28
Popatrz sobie na kwejka co się dzieje przed sesją, albo egzaminem gimnazjalnym. Smile Większość nic nie robi w szkole, a potem na studiach i się dziwią, że nikt ich nie chce i nie maja pomysłu na życie.

Hawai:
Moja motywacja to taka, że jak będę miał dobre świadectwo i wyniki na egzaminie to pójdę do szkoły daleko od mojego miasta i nie będę musiał się męczyć z plebsem, który mam wokół siebie. :3
Reply
#29
Pieniądze. Ale nie uczę się, bo to się nie przydaje przy wyższych aspiracjach. Przynajmniej w klasycznym rozumieniu.

Killeras:
Plebs jest wszędzie. Warszawa bawi się jak Radom. Pozdrawiam i polecam.
Reply
#30
Shocked 
Tylko, że lepsza szkoła, gdzie jest wyższy próg punktowy wyklucza większość idiotów. Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)