Thread Rating:
  • 10 Vote(s) - 1.6 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wygląda wasza podróż do/ze szkoły?
#1
Bug 
Quote: Hejo Big Grin Jeśli temat przeczytaliście to chyba wiecie o co chodzi. A jak nie wytłumaczę. Temat do rozmów jak wygląda wasza droga do szkoły, czym jeździcie może na nogach chodzicie, co robicie w drodze, ile jedziecie. Możecie opisywać swoją drogę w nieskończoność. Tongue

________________________________________________________________________________
Quote:
No to ja zacznę:
Chodzę do I klasy Gimnazjum. Do mojej szkoły jeżdżę autobusem. A mianowicie linią "12" chyba, że nie ma kursu, który mi pasuje to jeżdżę "37". Ale rzadko się zdarza, że podróżuję "37", ponieważ "12" ma wystarczająco kursów. Patrząc na rozkład droga powinna trwać 18 minut. Lecz czasami się ten czas wydłuża a czasami skróca. W drodze do/ze szkoły rozmawiam z kolegami, ponieważ z mojego osiedla do klasy chodzą cztery osoby i zawsze chociaż jedna jedzie. I chyba to wszystko. A teraz wy opowiedzcie.


________________________________________________________________________________
Quote: Szukałem i nie ma takiego drugiego tematu więc chyba się przyjmie.

________________________________________________________________________________
Reply
#2
Idę prosto, zakręcam w lewo, później w prawo, później w lewo, następnie w prawo, prosto i jestem w szkole
Reply
#3
Zabawny jesteś. Może jakieś szczegóły? Co robisz w drodze do szkoły?
Reply
#4
Rowerkiem, 1,5km. Prosto, w lewo obok lasu, lekki lewy, dalej prosto i ostatecznie w prawo i jestem.
Najczęściej jadę sam i rozmyślam jak dużo zarobić i się nie narobić.
Reply
#5
Co chwilę patrzę się na godzinę.
To nie miało być zabawne, powiedziałem tylko moją drogę do szkoły, która tak dokładnie wygląda.
Reply
#6
Mam do/ze szkoły 2km, więc idę pieszo o 6:30 i spokojnie do szkoły z bratem gawędzę. A gdy wracam to zawszę wpadnę do sklepu biorę chipsy/drożdżówki i dalej do domu. Big Grin
Reply
#7
Ja mam własnego szofera który mnie wozi codziennie limuzyną Tongue A tak na serio to autobusem. Muszę o godzinie 6:00 już byc na przystanku, następnie wysiadam przy galerii bałtyckiej i jadę tramwajem do oliwy do gimnazjum... Trochę to trwa, ale cóż.. W drodze powrotnej to samo. Trwa 1-2h ok.
Reply
#8
Sad 
ja mam do sql ok 10km więc jadę busem.. a że zawsze ktoś znajomy jedzie to gadamy Smile z powrotem ? tak samo ^^
Reply
#9
Mam blisko. 8 minut spokojnym tempem. Jak na szybko- 5 minut. Mój rekord nie biegiem- 4 min 25 sek. (tak, sprawdzałem Big Grin).
Reply
#10
Ja mam do szkoły (hm... w linii prostej 30 km Cool), ale dojeżdżam pociągiem, niestety z przesiadką Angry trwa to mniej więcej 1-1,5h, chyba że doliczam autobus z dworca do domu, to trochę dłużej. Mój rekord powrotu ze szkoły to 4,5 godziny (ze względu na wspaniałe pkp i ich opóźnienia)

Mieszkam niedaleko Warszawy, mianowicie pod Grodziskiem Maz. Dodgy
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)