Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egzamin próbny klasa III gim.
#11
matma - 53%
polski - 43%
ang. podstawa - 30/40pkt
ang roz - 14/40pkt
przyrodniczy - 70%
historia - 57%

Ogólnie słabo, ale jestem dwójkowym uczniem wiec nie ma się co dziwić :< dodam też, że pisałem te z Operonu, w późniejszym terminie.Kto pisał z Operonu niech mi powie czy temat rozprawki też go zagią Big Grin.
Reply
#12
Ta ja miałem z operonu i rozprawka była dość trudna, ale ostateczne wyłuskałem 5/10 pkt Big Grin


100% z ang. Wow Tongue
Reply
#13
angielskie 100%
Polski 80%
Matma 80%
przyrodnicze w sumie okolice 90%, wiem tyle, że 2 punktów mi zabrakło, ale nie pamiętam całkowitej liczby.
Historia 45%(Tak, nie lubię historii)
straszny łowca:
Ja pisałem z operonu, temat rozprawki był banalny, 100% miałem, lubię tematy po których mogę jeździć.
Reply
#14
Mnie kompletnie zagieła, co prawda napisałem połowe strony, ale więszkośc tego to była chyba nadinterpretacja Cool

Jakie masz tak w szkole stopnie? Bo jestem ciekaw czy jak się przyłoze na te pół roku, to czy bd miał szanse na napisanie wszystkiego tak na ok. 70%

Najgorsze jest to, że my nawet na polskim nic takiego nie pisalismy, same tematy typu czy cośtam jest zdrowe, nie wiedziałem nawet w którą stronę się ukierunkować :<.
Reply
#15
przyłożysz? Nie masz szans na nawet 50% jak nie będziesz uważał na lekcjach.
Reply
#16
Nie pamiętam dokładnych wyników, ale z operonu miałem 9 pkt za rozprawkę z polaka, a z cke 10 Wink
Reply
#17
Problem w tym że uważam jak na możliwości mojej skłonnej do zabawy klasy, ale nie umiem się uczyć, po prostu mi nie wchodzi Angry.
Reply
#18
To rób ćwiczenia. Tak najłatwiej się czegokolwiek nauczyć Dodgy

Widzę, że tutaj wszyscy mają 80%+ Wink
Reply
#19
Ech, nie pamiętam już. 100% miałem z angielskiego, reszta tak z 80-90
Reply
#20
Z angielskiego podstawowego było 33/40 a z roszerzonego 14/40 Wosu i historii nie podawali ale będzie coś powyżej 25/30. z polaka nie podawali a z matmy już nie pamiętam ale słabo było. Z chemii,biologi,fizyki,geografi było chyba coś koło 50%
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)