Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dalszy kierunek..
#41
Rób disco polo.
Reply
#42
Biologia nie wystarczy. Jeśli masz smykałkę do chemii, biologii i fizyki to medycyna, będziesz się tam dobrze czuł. Natomiast jeśli nie masz, to po prostu nie wyrobisz z nauką. : ) I wtedy informatyka.
Reply
#43
Medycyna/Ochrona Środowiska
Reply
#44
Rób jak czujesz, bylebyś był szczęśliwy. Big Grin
(2012-12-27, 18:57:59)Finewit Wrote: Nie jest źle, bo mam 100% pewność że jest dobrze. Robie te zadania potem z mamą która zdawała matme rozszerzoną i mam korki z matmy raz na tydzien też robie zadania więc nie wiem czemu.
Reply
#45
Chemia i Biologia to akurat dla mnie pikuś. Nawet w szkole średniej, bo znam program 2 klasy i to nie jest trudne. Fizyka gorzej, chociaż teraz mam same 4 Big Grin
Reply
#46
Ludzie, zalozcie jeszcze temat o tym czy warto uczyć się dalej czy porzucić .. TY sam musisz wiedzieć ufasz tym ludziom z gry? jeżeli ci powie żebyś skoczył z mostu to zrobisz to? nie raczej nie zrobisz tego więc zastanów się i pomyśl.. to co lubisz robić to rób ale na pewno musisz sie postarać.


___
Reply
#47
Raczej info Big Grin.
Reply
#48
Oczywiście ja radzę ci wybrać informatykę.. Norwegia.. i nawet Polska potrzebują informatyków bardzo na całym świecie brakuje ludzi z tą pracą..



__
Reply
#49
Łe, fizyka nie jest aż tak potrzebna, na medycynie mówią Ci na podstawie fizyki jak działają dane urządzenia, nie więcej.
Reply
#50
Nie będę Ci podpowiadał co wybrać, dam Ci jednak radę. Pomyśl sobie co możesz po obu z tych kierunków robić. Potem zastanów się, w którym z tych zawodów byś się spełnił i w którym dałbyś radę pracować przez wiele lat, to powinno Cię naprowadzić na dobrą drogę.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)