Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dalszy kierunek..
#11
Dla chcącego to nic trudnego. Skoro masz takie podejście zastanów się dobrze nad jednym kierunkiem. Jak od kilku dni możesz zastanawiać się nad medycyną, obejrzałeś Chirurgów czy Ostry Dyżur, Lekarze?
Reply
#12
Nic nie obejrzałem. Przeczytałem podręcznik od Biologi i mnie zaciekawiło. A podejście mam takie z doświadczenia. Nie swojego ale kolegi. Poza tym ze swojego też..
Reply
#13
Maturę robią pod idiotów, więc nie jest to już takie wyzwanie jak kilkanaście lat temu. Confused
Reply
#14
Kierunek - budka z kebabem.
Reply
#15
Jesteś w gimnazjum i juz myslisz o studiach? Z jednej strony to dobrze, ale gwarantuje Ci ze jak nie wezmiesz sie porzadnie za nauke (w przypadku medycyny) biologii, chemii to nie masz najmniejszych szans nawet na dostanie sie a co dopiero ukonczenie studiow. Informatyka jest tak obleganym kierunkiem, ze coraz ciezej o prace po tym jak ktos jest przecietnym.

Ps Co daje obejrzenie naciaganych seriali, filmow? Jesli tak podejmujecie decyzje o kierunkach to sie nie dziwie skad takie bezrobocie w Polsce...
Reply
#16
Gratulacje za przeczytanie podręcznika od Biologii pełnego przyrody Wink

Orzemkowy Orzemek:
Piątka bracie.
Reply
#17
Ta książka pełna przyrody?
Porody,choroby ludzkie,ciało człowieka itp. to jest przyroda?
A tak wgl. to co to jest wg. medycyna? Chyba raczej składa się przedmiotu zwanego Biologią.
Reply
#18
Złe pytanie, raczej co to jest Biologia powinieneś sobie zadać.
Mam pełno książek z biologii wyobraź sobie i wiem co tam jest Tongue
Reply
#19
Ależ ja wiem co to biologia. W końcu mam książki i wyobraź sobie że tam nie ma samej przyrody.
Reply
#20
Więc po co czytałeś cały podręcznik?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)