Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoły
#1
witam, mam tu do wszystkich pytanie.

Chcę zostać informatykiem-grafikiem jaka do tego jest najlepsza szkoła ?
Reply
#2
graficzno-informatyczna Big Grin
Reply
#3
Technik Informatyk. ^^
Reply
#4
A,rzesz mi teraz pomógł chwała ci za to.
Reply
#5
graficzno informatyczna lub jakieś programy podstawowe
Reply
#6
Najpierw idź do liceum a potem do szkoły wyższej informatycznej Tongue , lub jeśli chcesz od razu technikum Dodgy I od razu żebyś wiedział , Szkoła nie nauczy cię jak zostać tym informatykiem-grafikiem tylko może ci pomóc w osiągnięciu tego :3 Najważniejsze jest bardzo to lubisz , i jaki w tym jesteś dobry Tongue , szkoła może ci jedynie pomóc w ogarnięciu tego wszystkiego jak robi się w programie jakimś tam itd .
Reply
#7
Dzięki.
Reply
#8
No właśnie że technikum pomaga zostać informatykiem bo się otrzymuje po tym zawód technika informatyka.

W mojej szkole w technikum informatycznym na trzecim bądź czwartym roku się wybiera specjalizacje, m.in. grafik.
Reply
#9
Shocked 
Zdziwiłabyś się .... nie szkoła nauczy cię grafiki a serce , to jak bardzo to kochasz , co to dla ciebie znaczy , ile temu poświecasz czasu itp ... Zdziwiłabyś się ile np . po świecie chodzi sławnych muzyków bez szkoły muzycznej , a ile osób po technikum muzycznym nadal fałszuje Tongue
Reply
#10
Eh mój chłopak jest informatykiem i w sumie większość chłopaków z jakimi się zadaję. Przebywając w tamtych środowiskach od razu widać, kto się tym interesuje, a kto poszedł tam bo liczył na kasę.

Ale nie oszukujmy się, informatyka to zawód czysto techniczny, więc sama miłość i poświęcenie nie wystarczy. Wiadomo że dużo więcej nauczy się w Technikum mając pare-parenaście przedmiotów zawodowych tygodniowo, niż w liceum polegając tylko na tym, co przeczyta w domu...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)