Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Próbny sprawdzian gimnazjalny
#1
14 listopada odbędzie się próbny sprawdzian gimnazjalny .

I mam takie pytanie , czy podczas tych próbnych sprawdzianów gimnazjalnych będą wolne czy po prostu przychodzimy o parę godzin póżniej ?



AtDół;

Spytałbym jakbym był w szkole Wink
Reply
#2
Może spytaj wychowawczyni?

To spytaj znajomego ze szkoły Smile?
Reply
#3
Mi się wydaje, że nie będzie wolnego podczas próbnego.
Reply
#4
Na 100% nie jestem pewien ale raczej nie ma wolnego, idę się brać do nauki zostało półtora tygodnia Big Grin
Reply
#5
To chyba zależy od szkoły, ja mam normalnie lekcje, tylko na dwie godziny idziemy pisać do sali a potem wracamy. Cała szkoła przychodzi.
Reply
#6
Exclamation 
Hahahahha, że co?! Już 14 listopada? Cool Współczuję wam ludki, nawet głupie próbne to presja, a robione tak wcześniej są co najmniej głupotą. Wink
Reply
#7
Buhahaha. Jestem w 3 gim i mam próbne w grudniu Heart*
Reply
#8
A ja jestem w 1 liceum i powiem wam, żebyście się lepiej przyłożyli do testów jeżeli zależy wam na szkole z wysokim progiem, bo oceny to swoją drogą, a jeśli testy schrzanicie to nie będziecie mogli ich nawet poprawić.
PS Wasz rocznik jest tak samo liczny jak nasz, więc tak łatwo nie będzie hehe. Jak się cieszę, że mam to wszystko za sobą. Big Grin
Reply
#9
Dla mnie to żadna presja... Tak jak na szóstoklasisty (pochwalę się że miałem 35pkt. Wink ). Próbne mam w listopadzie ale kiedy dokładnie, to nie wiem.
Reply
#10
Ja miałem normalne lekcje. :<
Atup
Szóstoklasisty to jest pestka z porównaniem do gimnazjalnego. Tongue
Atdół
Wątpię. Wszyscy normalnie mieli lekcje, tylko w innych salach (korytarzach) gdzie my pisaliśmy. Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)