Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wpadki nauczycieli
#1
Rainbow 
Witam
Pierwszy raz robię temat tego typu, ale mam nadzieję, że ujdzie Smile

Pewnie niektórzy z was lub wasi koledzy bądź koleżanki przyłapali nauczycieli na niestosownych rzeczach. Właśnie dlatego założyłem ten temat. Piszcie tutaj o wpadkach nauczycieli, których byliście lub wasi koledzy świadkami. Ja sam o takich słyszałem i nawet mogę zacząć Smile :

Słyszałem, że w naszej szkole jeden z wuefistów został przyłapany przez dziewczyny z 4 lub 5 klasy ma podglądaniu ich jak przebierały się w szatni nie wiem jak, lecz myślę, że przez jedno z okien. Innym razem ktoś widział jak ten sam nauczyciel obmacywał się z uczennicą klasy 2 - 3 gimnazjum. Na początku nie mogłem uwierzyć bo kiedyś ten nauczyciel mnie uczył, ale potwierdziło to ok. 5 osób.

Więc piszcie wpadki nauczycieli chętnie poczytam, a jeśli trafią się zabawne to także pośmieję Wink .
Reply
#2
Ja nie przyłapałem, ale u mnie trzy nauczycielki na macierzyńskim w ciągu tego roku Cool.
Reply
#3
Też może być Cool
Reply
#4
W mojej szkole podobno nauczyciel od niemieckiego się "zkupkał". Ci co mieli z nimi lekcje mówili, że miał plamę na spodniach Big Grin. Jak w końcu mu powiedzieli, on zaczął przeklinać i dał całej klasie jedynki, za to że wcześniej mu nie powiedzieli Big Grin.
Reply
#5
Ja słyszałem o tym, że wuefista, który mnie uczył 2 lata temu, kiedyś spuścił się na piłki w kantorku. Tak mówił ojciec mojego kolegi Big Grin
Reply
#6
Bug 
Nauczycielka pociągnęła przypadkowo nogą za kanel , od Projektora który nie był ubezpieczony , zleciał na ziemie i się roztrzaskałBig Grin , z tego co słyszałem musiała ponoć 2k zł. wybulić za nowy Tongue .
Innym razem kolega znalazł w szafce butelke z żubrówki pustą o.o
Reply
#7
Ja słyszałem że moja nauczycielka od angielskiego jest z niemiec Huh
Reply
#8
Pani od matmy powiedziała, że 2 + 2 x 2 równa się 8 ;x

Potem się poprawiła. Big Grin
Reply
#9
U mnie na polskim w 1 klasie gimnazjum nauczycielka j.polskiego powiedziała przekleństwo na ch,wszyscy się zaczęli śmiać i facetka się oburzyła oraz zaczęła tłumaczyć,że język świadczy o kulturze osobistej człowieka.
Reply
#10
Ja widzialem jak moja pani od biologi masturbowała sie po kryjomu pod ławką, wszyscy zaczeli sie śmiać a ona nie wiedziala o co chodzi.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)