Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuję materiałów...
#1
Witam. Sprawa jest prosta. Realizuję pewien projekt i potrzebuję materiałów do niego. Mają to być różnego typu scenki, które w dzieciństwie wzbudzały ogromne oburzenie, np. Skaza zabija Mufasę, Lestrange zabija Syriusza i tym podobne.... Po prostu mają być w nich najbardziej czarne, psisyńskie charaktery, których nikt nie lubi. Jeśli chęć do pomocy mojej osobie będzie wielka to zapewne dostanę wiele filmików, ale postaram się ocenić wszystkie. No chyba że jakieś się powtarzają albo ktoś sobie w kulki leci. Pod linkiem proszę zawsze zamieścić jednozdaniowy opis. Ma to pomóc reszcie ludzi ogarnięcie, czy tego czasem już nie było. Postaram się raczej dać wszystkim, którzy mi pomogli plusy, bo raczej reputacji nie skąpię, zwłaszcza tej dodatniej. (:
Reply
#2
-Skaza zabija Mufasę
-Lestrange zabija Syriusza
Reply
#3
- Buka zabija tatę Muminka
- Gargamel zabija Smerfetkę

Mogą być? Big Grin Oczywiście tak się nie stało ale.. te akcje spowodowałyby oburzenie w dzieciństwie. Smile
Reply
#4
Raczej chodzi o to, co rzeczywiście miało miejscse Big Grin.
Reply
#5
Wieem. :C Ale te akcje serio spowodowałyby oburzenie w dzieciństwie. Big Grin
Reply
#6
Pfff, co by było gdy by tygrysek zjadł prosiaczka albo miś puchatek zająca! Huh Sad
Reply
#7
Też masakra. Sad
Reply
#8
Severus zabija Albusa
Reply
#9
Święty Mikołaj nie roznosi prezentów tylko rodzice :3
Reply
#10
Andrew Golara zabija CHUCKA NORRISA!!! Wiem, że to niemożliwe, ale byłoby to STRASZNE!!!

A tak na serio: np. gdyby Diego zabił tego dzieciaka z 1 Epoki Lodowcowej, albo gdyby Alex zjadł Króla Juliana!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)