Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła średnia - problem.
#1
Cześć i czołem !

Obecnie jestem w technikum na kierunku telekomunikacji i administracji sieci komputerowych. Zastanawiam się nad zmianą szkoły. Chodzi o finanse.

Czy trzeba spełniać wymagania szkoły, do której chcę się dostać (są 3 wolne miejsca) ?
Chodzi mi o punkty z egzaminu, czy się wliczają. Z kim trzeba porozmawiać i w ciągu ilu dni zostanę przeniesiony do nowej szkoły ?


Wielkie dzięki za odpowiedzi !

Pozdrawiam !

P.S
Za jakiekolwiek błędy przepraszam.
Reply
#2
Zależy w której jesteś klasie i od ilości chętnych na te miejsca. Iść musisz do dyrektora, a przeniesiony zostaniesz od ręki, przynajmniej ja tak miałam. W jeden dzień załatwisz, a w drugim jesteś już w nowej szkole Big Grin
Reply
#3
Nie mam pewności jak jest u Ciebie. Natomiast u mnie:
1.Wiem, że po zakończeniu rekrutacji, nie liczyły się punkty z egzaminu.
2.Pierwszeństwo w zmianie klas, mieli uczniowie z tej samej szkoły. Przykład, powiedzmy, że chodzisz do Technikum nr. 1 a chcesz się przepisać do LO nr 1, a jest tylko jedno miejsce, na które także jest chętna osoba, która chodzi właśnie to tego LO, tyle że do innej klasy, to ona będzie przeniesiona w pierwszej kolejności.
3.Rozmawiać musisz z dyrektorami szkół.
4.Czas przenosin, zależy od tego czy pozostaniesz w tej samej szkole (około 3 dni), czy przepiszesz się zupełnie gdzie indziej (około tygodnia).
Pozdrawiam.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)